Гідроізоляція ванної Ремонт ванної кімнати завжди вимагає особливих зусиль, адже в цьому приміщенні рівень вологості завжди підвищений. Будівельний матеріали під впливом надлишку вологи, починають руйнуватися швидше.

Тому mastersanuzlov.ru необхідно починати з будівництва гідроізоляційного бар'єру на стінах і підлозі.

Гідроізоляція ванної – це шар матеріалу, що володіє влагоустойчивыми якостями, під стяжкою стін та підлоги.

Існують різні види гідроізоляції, все залежить від способу нанесення шару і матеріалів, які будуть використовуватися. Найбільш часто використовувані види гідроізоляції – це оклееечная і обмазувальна, а також лита, штукатурна та багато інших.

Найбільш ефективним і поширеним способом гідроізоляції ванної кімнати на сьогоднішній день є обмазочный спосіб. Це обробка спеціальною сумішшю поверхонь приміщення.

Щоб підготувати ванну кімнату до нанесення гідроізоляційної суміші, необхідно видалити все сміття від старого матеріалу, промити стіни і вирівняти їх шпаклівкою.

Поверхня підлоги і стін необхідно обробити грунтовкою. Не варто забувати, що при використанні цементно-полімерної суміші для гідроізоляції, можна обійтися без грунтовки поверхонь. Досить зволожити стіни і підлогу валиком, змоченим у воді.

Процес підготовки поверхонь закінчено і можна починати готувати суміш до її нанесення. Сумішей для гідроізоляції існує велика безліч як імпортних, так і вітчизняних.

Суміші бувають різні за складом і консистенцією. Полімерні суміші продаються вже в готовому вигляді, їх не потрібно розводити і готувати з них спеціальний розчин.

Суміші, у складі яких переважає цемент, необхідно розводити водою кімнатної температури. Всі пропорції будуть вказані на упаковці.

Нанесення гідроізоляційної суміші на поверхні підлоги і стін краще про температурі повітря не нижче 15 градусів. Для нанесення використовується кисть, і шпатель або валик. Матеріал завжди наноситься в кілька шарів. Шари необхідно наносити рівномірно. Після нанесення першого шару необхідно почекати пару годин і позику нанести другий. Час повного висихання у кожної суміші індивідуально. Воно зазвичай вказується на упаковці.

Після повного висихання гідроізоляційної суміші можна приступати до укладання плитки, панелей або інших матеріалів.

Не варто забувати, що після встановлення сантехніки, необхідно обробити всі шви, стики і інші отвори синтетичним латексом або так званим силіконовим герметиком. Ці матеріали найчастіше використовуються в будівництві. Синтетичний латекс дуже довговічний. Він перешкоджає утворенню цвілі як на поверхні, так і у важкодоступних місцях, де часто скупчується вологість.

Гідроізоляція ванної кімнати не тільки продовжить термін служби вашої обробці і матеріалів, але і дозволить зберегти хороші відносини з сусідами!