Еластична клейова суміш Dyckerhoff Sopro 1 Які властивості клею: Dyckerhoff Sopro - одна з найбільш відомих європейських фірм з виробництва цементних складів для професійного використання. Sopro №1 - багатофункціональний із серії клеїв цього виробника.

Завдяки використанню спеціальних компонентів та армуючих волоконних добавок, Sopro №1 володіє підвищеною міцністю і еластичністю.

Його дуже висока адгезія (прилипання) дозволяє приклеювати плитку практично на будь-які підстави, в тому числі на старі кахельні покриття («плитка на плитку»). Клей впевнено себе почуває і в приміщеннях, відчувають значні температурні перепади (наприклад, в холах громадських закладів), підходить для укладання плитки на підлоги з підігрівом. З його допомогою можна вирівнювати поверхні, виробляти монтаж легких перегородок і теплоізоляційних плит, а висока водостійкість дозволяє застосовувати склад для облицювання басейнів, балконів, терас і фасадів.

Як правильно приготувати розчин: на 25 кг суміші потрібно 8,5 літра води. Після отримання однорідної маси її залишають на 5 хвилин для дозрівання, потім ще раз інтенсивно перемішують. Життєздатність приготованого розчину -5 годин (за один раз рекомендується готувати розчину не більше, ніж потрібно для укладання 1,5 кв. м плитки - загустілий складу непридатний для повторного використання).

Нанесення на поверхню: шар готового клею з зусиллям наносять на попередньо підготовлену основу та «обчесывают» його зубчастим шпателем. Плитку укладають перш, ніж на поверхні утворюється плівка. Підправляти її можна ще протягом 25 хвилин. Роботи проводять при температурі від +5 до +30 градусів Цельсія.

Які плюси: для облицювання вологих приміщень, фасадів, балконів, терас Sopro №1 - один з кращих варіантів, але із-за високої вартості недоцільно використовувати його для внутрішніх робіт в сухих приміщеннях.

Вартість від 450рублей за 25 кг (опт).

dvernisazh-kaluga.ru - це правильний вибір дверей для вашого будинку, бо двері вхідні дуже важливі, це захист вашого дому від зовнішніх факторів. Магазин дверей "Двернисаж" допоможе підібрати двері, яка потрібна вам.