Застосування бетону в мощенні присадибної території Бетон може застосовуватися не тільки при зведенні будинків і надвірних будівель, але і для мощення заміських ділянок. Бетон характеризується міцністю і довговічністю, йому можна надавати будь-яку форму.

Цей будівельний матеріал часто використовується для укладання садових доріжок, зведення колодязів, сходів, майданчиків для стоянки автомобіля і в'їзду з вулиці.

Використання такого підготовчого елемента, як mos-maket.ru, можна уникнути багатьох неточностей і повністю уявити той результат, який буде після завершення всіх робіт.

Бетонування присадибної території – це досить складний процес, що вимагає фізичних витрат, тому, поодинці тут не впоратися. Бетон дуже популярний, адже це дешевий матеріал з відмінними експлуатаційними якостями.

Застосування бетону в мощенні присадибної території
Потрібно знати, що розчин бетону слід готувати порціями, а на його поверхню не можна наступати протягом 3-х днів. Є два способи бетонування ділянок території. Перший – це суцільна заливка розчином, а другий – укладання готових бетонних плит.

В обох випадках розчин бетону готується однаково. В якості форми для бетонних плит можна використовувати дерев'яну конструкцію, зроблену самостійно за потрібними розмірами. Мощення буде виглядати цікаво, якщо використовувати прямокутну плитку різної форми. Товщина плитки не повинна бути середньої, інакше з нею буде важко працювати.

Плити можна укладати на свій смак, симетрія тут зовсім необов'язкова. Зазори між плитками повинні бути однаковими, їх можна засіяти дрібної газонної травою, тоді ваша доріжка буде виглядати оригінально і не так урбаністично.

Заливку доріжок або майданчиків бетоном проводять, вибудувавши обмежують лінії. Тут підійде будь-яка форма, головне, щоб вона повторювалася в інших елементах садового дизайну.