Варіанти підлогових покриттів Класичні варіанти пристрою підлогових покриттів припускають використання дерев'яних дощок, простого лінолеуму або кахельної плитки. Деякі споживачі віддають перевагу ковроліну, який позбавляє від необхідності купувати декоративні вироби для підлоги.

Сьогодні великою популярністю користуються ламінатні плити, які допомагають створювати ідеально рівну і гладку поверхню.

Сучасні виробники постійно працюють над створенням нових унікальних матеріалів. Результатом їх діяльності є модульні зносостійкі вироби на бітумній основі. v-est.ru – це нове слово в декоративній обробці приміщення. Вона характеризується хорошою міцністю, протистоянням вологи, шумоізоляцією. Такий матеріал дуже просто укладається на будь-яку базову поверхню. Різноманітне забарвлення плитки допомагає створювати унікальні візерунки, що прикрашають інтер'єр житлового або комерційного приміщення.

Килимова плитка імен багато незаперечних переваг. Невеликий ворс петельного типу не сприяє накопиченню пилу і бруду. Він легко чиститься звичними побутовими засобами. Покриття з такою фактурою можна використовувати в кімнатах будь-якого призначення. Для виготовлення плитки використовується особливо синтетичне волокно. Його відмітною характеристикою є стійкість до стирання. Тому килимова плитка служить досить довго і не втрачає свого первинного вигляду.

Матеріал добре зберігає тепло в приміщенні. Його рекомендують укладати на перших поверхах будинків, де завжди існують проблеми з холодними підлогами. Монтаж м'яких гнучких квадратів проводиться дуже швидко. Для цього не потрібні особливі знання або навички. Для створення підлогового покриття не потрібно використовувати цвяхів, саморізів або клеючих сумішей.

v-est.ru вважається традиційним підлоговим покриттям. Однак виробники постійно працюють над його вдосконаленням. У результаті виходить матеріал, що володіє підвищеними експлуатаційними якостями. Багато споживачів віддають перевагу лінолеуму на спіненої основі. Його можна застосовувати в приміщеннях з будь-яким рівнем вологості. Матеріал довговічний, а різноманітність забарвлень дозволяє створювати будь-яку декоративну композицію.

Для створення підлоги в житловому приміщенні краще всього використовувати лінолеум на тканинній основі. Він дуже теплий, але погано переносить інтенсивний рух людей. Матеріалом з підвищеними міцнісними якостями вважається комерційний лінолеум. Він ідеально підходить для облаштування підлогового покриття у громадських приміщеннях.