Модульні підлогові покриття Популярність покриттів модульного типу підвищується щодня, даний будматеріал підійде як для укладання на вулиці, так і в будинках. Для виробництва модулів застосовується деревина, пластик, резина, матеріали композитного типу.

Сьогодні відомо кілька видів модульних покриттів. Одним з них є гумова плитка, вона кріпиться за рахунок особливих замків, вона підходить для тих приміщень, а ось для вулиці і саду буде незамінною плитка, іменована декингом, вона виробляється з деревини та полімерів. Вироби полівінілхлоридні досить часто використовують в будинках, на спортмайданчиках, у торговельних центрах. Плитка, вироблена з гумової крихти, кріпиться на клей, оскільки сама замків не має.

Модульні покриття на будівельних ринках з'явилися досить нещодавно. Сьогодні їх проводять за таким принципом: заздалегідь заготовлені форми вводиться сировину в рідкому вигляді, висушується, підрізається по необхідній формі і перекладається на зберігання. У сховищах вироби охолоджуються і перевіряється на наявність дефектів, після чого виробляється упаковка.
Модулі, як правило, мають не один шар: в якості бази частіше виступає міцна основа, щоб плитка змогла тримати форму використовується скловолокно, потім укладається декоративний шар, і в завершенні – захисний, він сприяє поліпшенню експлуатаційних властивостей.

Основні переваги модульних підлогових покриттів

Модульні підлогові покриття
1. Антиковзка поверхню. Як стверджують фахівці, пересуватися по такій підлозі безпечно, навіть коли він мокрий. Плитка даного виду підійде і для обробки приміщень, де рівень вологості підвищений.
2. Зносостійкість. Покриття такого типу стійкі до агресивних впливів побутової хімії, нестійкості температур, стирання, механічних навантажень.
3. Негорючість. Основна частина модульних покриттів (якщо виключити деревину) вважаються пожежобезпечними. Під впливом вогню вони лише плавляться, а горіння не підтримують.
4. Теплоізоляція та звукопоглинання. Плитка модульного типу здатна поглинути будь-який шум, а за рахунок наявності скловолокна досить добре зберігає тепло.
5. Легкість в обслуговуванні і догляді. У догляді за плитковим покриттям не потрібно арсенал миючих засобів, тут буде достатньо лише мильного розчину і звичайної води.
6. Привабливий зовнішній вигляд. Виробники сьогоднішнього дня можуть запропонувати широку палітру кольорів і різноманітні імітацій.

Модульні покриття для підлоги можуть мати різні з'єднання, наприклад, паз, що вони укладаються за принципом ламінату, створюючи однорідну і міцну поверхню. Коли такого роду з'єднання відсутні, виробник передбачає, що плитки стануть кріпитися на клей або клейку стрічку.