Облицювальна фасадна плитка На даний момент на ринку будівельних матеріалів існує великий вибір виробів, які призначені для облицювання фасаду, однак, лідируючі позиції залишаються за плиткою.

Вона розрізняється видами, структурою, формою та кольорами, що дає можливість реалізувати практично будь-які ідеї, тим самим наділяючи будинок індивідуальністю. У цій статті розглянемо особливості кожного матеріалу, що застосовується для облицювання будівель. mkplitka.ru у широкому асортименті доступна на сайті компанії «Світ Кераміки».

Облицювальна фасадна плитка

Фасадна плитка та її характеристики

Фасадна плитка є обробним матеріалом, завдання якої – реалізовувати різноманітні види робіт, пов'язаних з облицюванням. З її допомогою обробляють зовнішні стіни як одноэтажек, так і висоток, причому не важливо, нове це будівля або дореволюційна споруда. З цієї причини матеріал користується попитом не тільки для приватного житлового будівництва, але і в сфері реставрації, де дуже важливо зберегти цілісність історичної будівлі. Такого результату можна добитися, використовуючи фасадну плитку, завдяки якій відтворюється будь-який колір і текстура, яка зовні практично ідентична натуральному каменю.

На даний момент фасадну плитку виробляють з багатьох матеріалів, де кожен відрізняється своїми особливостями і властивостями, однак, є і загальні характеристики, серед яких:

• по міцності фасадна плитка набагато якісніше інших матеріалів для облицювання, приміром, фасадної штукатурки;
• даний матеріал є негорючим, тому він відноситься до пожежобезпечним;
• в процесі виробництва таких матеріалів використовується сировина, екологічно чисте і безпечне для людини;
• всі облицювальні матеріали мають стійкість до перепадів температур і іншим явищам атмосфери;
• агресивні середовища і різні речовини не несуть шкоду матеріалу;
• тривалий експлуатаційний термін плитки, завдяки яким можна зберегти привабливий зовнішній вигляд будинку довгі роки;
фасадна плитка доступна в широкому асортименті, який відрізняється кольоровою гамою, текстурами і формами.

Облицювальна фасадна плитка та її види

Зараз існує чимало видів облицювальної плитки, яка поділяється в залежності від матеріалів, які були використані для її виробництва.
Різновиди такі:

• плитка з натурального каменю. Найчастіше цими каменями виступає мармур або граніт. Завдяки даному матеріалу виділяється статусність господаря будинку, а сама плитка максимально міцна і довговічна. Однак, вона не так сильно поширена, як інші види плитки, адже коштує чимало, її складно монтувати, і вона досить важка, що під силу не кожному фасаду;

• керамогранітна фасадна плитка. Подібний матеріал має наступний склад: глина, шпат і кварц. За зовнішніми характеристиками це виріб схоже з натуральним каменем, при цьому, технічні характеристики також практично ідентичні. З недоліків варто виділити лише складність монтажу матеріалу;

плитка з агломерату. Подібний камінь вважається штучним, але у процесі виробництва застосовуються високі плазмово-вакуумні технології, завдяки яким характеристики матеріалу залишаються на високому рівні. Складається подібна плитка з природного каменю (мармур, кварц та інші), пластику, різних смол і інших компонентів. Його мета – імітація натурального каменю. Подібну плитку легко шліфувати й полірувати. Єдиний недолік – висока вартість, особливо якщо врахувати, що матеріал – штучний.