Які матеріали можна використовувати для створення садових і під'їзних доріжок Ось і прийшло до завершення будівництво власного будинку, далі були встановлені витончені малі архітектурні об'єкти, проте при більш детальному огляді виявляється, що чогось не вистачає.

Природно, не вистачає найважливіших елементів на заміській ділянці – садових і під'їзних доріжок, які надають будь-якій території закінченості.

Планування і подальше створення під'їзних і садових доріжок є найважливішим етапом після зведення будинку на заміській території. Основним завданням власника ділянки або спеціаліста, задіяного в ландшафтному дизайні, є створення гармонійних ланцюгів взаємопов'язаних між собою шляхів. Мало того, що необхідно в саду і прибудинкової території запланувати і прокласти різні пішохідні маршрути, слід також вибрати такі матеріали для їх мощення, щоб вони гармоніювали з ландшафтним дизайном екстер'єру будинку. При придбанні матеріалів для створення садових і під'їзних пішохідних доріжок дуже важливо постійно пам'ятати про те, що правильний їх вибір є запорукою для зручного і повноцінного пересування по ділянці.

Які матеріали використовувати для створення садових і під'їзних доріжок?

Взагалі для мощення застосовують спеціальні будматеріали, які можуть бути м'якими (насипними), жорсткими або комбінованими. Кожен з таких будівельних матеріалів володіє своїми особливостями і має власну технологію укладання, про яку варто знати тому, хто планує мостити пішохідні доріжки у себе на ділянці. До недавнього часу вважалося, що всі пішохідні шляхи створені повинні бути з одного і того ж будівельного матеріалу, але зараз ландшафтні дизайнери стверджують, що можна застосовувати не один, а кілька матеріалів для мощення, найголовніше, щоб вони виглядали один з одним гармонійно.

Отже, для мощення пішохідних доріжок в саду і біля будинку застосовують переважно: асфальт або бітум, плити з бетону, монолітний бетон, цеглу з глини, плитки та блоки бетонні, різні насипні матеріали, дерев'яні бруски, натуральний камінь. Якщо вам потрібен укладання асфальту, в такому випадку specds.ru зможе вам в цьому допомогти.

Бітумне покриття

Дуже цікаво і привабливо виглядає покриття, створене з дрібних камінчиків, які були додатково пов'язані бітумом. Вкладається таке покриття тільки на попередньо створене, досить товсте основу.

Монолітний Бетон

Як правило, застосовують бетонні монолітні покриття для автомобільної в'їзної дороги від воріт і до гаража, так як бетон вважається досить зносостійким матеріалом. Для створення садових і звичайних пішохідних придомных доріжок, бетон, на жаль, не підходить. Цей будівельний матеріал, звичайно, досить дешевий, проте він надає території сумовитий і непривабливий вигляд.

Гравій

Не є рідкістю застосування в якості покриття такого насипного матеріалу, як гравій. Це покриття, як і бетон вважається досить дешевим, до того ж, він дуже легко укладається як на під'їзну, так і на садову доріжку. Але, для того, щоб насипне покриття з гравію не розповзалося навколо, слід зробити надійне ребра, а попередньо необхідно створити ще і міцне, надійне підгрунтя.