Оздоблення фундаменту за допомогою плитки Після того, як будівлю будинку побудовано, над ним починаються зовнішні оздоблювальні роботи. Крім обробки стін, багато власників будинку задаються також питанням, щодо обробки зовнішньої сторони фундаменту.

Детальніше: Оздоблення фундаменту за допомогою плитки

Кладка тротуарної доріжки своїми руками Тротуарна плитка зараз на піку своєї популярності, якщо кілька років тому її використовували переважно при організації доріжок і майданчиків в громадських місцях, то зараз www.postroil.com застосовують для будівництва доріжок на приватних ділянках.

Детальніше: Кладка тротуарної доріжки своїми руками

Плюси і мінуси мозаїчної скляної плитки Використовуючи при оформленні підлоги у ванній кімнаті скляну мозаїчну плитку, ви здивуєтеся, наскільки розкішно вона може виглядати. Будь-який простір може стати стильним і вишуканим завдяки яскравій елегантною плитці, яка здатна демонструвати висококласний курорт.

Детальніше: Плюси і мінуси мозаїчної скляної плитки

Еластична клейова суміш Dyckerhoff Sopro 1 Які властивості клею: Dyckerhoff Sopro - одна з найбільш відомих європейських фірм з виробництва цементних складів для професійного використання. Sopro №1 - багатофункціональний із серії клеїв цього виробника.

Детальніше: Еластична клейова суміш Dyckerhoff Sopro 1

Тротуарна плитка вартість, характеристики, переваги Ключові переваги продукції.

Якісна тротуарна Плитка цікавить у продажу багатьох покупців. Затребуваність такої продукції обумовлюється властивими їй перевагами.

Детальніше: Тротуарна плитка вартість, характеристики, переваги

Укладання тротуарної плитки Бруківка була відома ще в XIX столітті. Спочатку бруківка з натурального каменю, дерева. Зараз же, її можна придбати бетонну, вона і за ціною більш доступною і за своїми властивостями не поступається будь-якій іншій.

Детальніше: Укладання тротуарної плитки

Метлахская плитка та її особливості Спеціальна керамічна метлахская плитка, на даний момент, досить активно застосовується при облаштуванні підлоги як безпосередньо в житлових, так і в різних громадських приміщеннях.

Детальніше: Метлахская плитка та її особливості

Як правильно різати плитку Якщо плитка укладена, а по краях залишилася тільки підрізування, то в цьому випадку знадобляться навички, пов'язані з різкою плитки. Різання плитки здійснюється за допомогою спеціальних пристосувань – плиткорізів.

Детальніше: Як правильно різати плитку

Інноваційний підлоговий матеріал бездоганна естетика і видатна практичність Останні досягнення будівельної галузі практично не залишили людству нездійсненних завдань. Те ж можна сказати і про внутрішній обробці: сьогодні можна втілити абсолютно будь-який дизайнерський задум, оскільки на озброєнні забудовників знаходяться матеріали не тільки класичні, але і по-справжньому інноваційні.

Детальніше: Інноваційний підлоговий матеріал бездоганна естетика і видатна практичність

Технологія укладання плитки на теплий пол Підлога з підігрівом сприяє створенню комфорту в будинку. Він дозволяє босоніж гуляти по паркету, ламінату або плитці, коли на вулиці зима і мороз. Плитка може бути фінальним покриттям теплої підлоги.

Детальніше: Технологія укладання плитки на теплий пол