Вибираємо керамзит для будівництва Керазмит – це матеріал, який підійде кожному. Створюють його, обпалюючи глину в доменній печі під температурою 1300 градусів. Він має пористу структуру, тому відмінно підходить для теплозбереження та звукоізоляції.

З-за цих властивостей його часто застосовують в якості утеплювача для дахів, підлог і так далі. Звичайно, як і будь-який будівельний матеріал, керамзит буває різної якості, від чого залежить ефективність його застосування.

Щоб виготовити керамзит, потрібно витратити чимало сил. До того ж, ця робота досить складна і для її виконання необхідно придбати спеціальне обладнання. Якщо хоч трохи порушити технологію створення, то властивості керамзиту зміняться. З цього випливає, що при виборі цього матеріалу обов'язково потрібно звертати увагу на його виробника. Краще, якщо виробничий завод буде великим. До речі, в європі керамзиту віддають більшу перевагу, ніж у росії, хоча там він коштує в кілька разів дорожче. Російським виробникам слід замислитися, тому що керамзит є екологічним утеплювачем.

Професіонали віддають перевагу керамзиту саме за його екологічності та безпечності. Його безпечно використовувати в будинку. Природно, мова йде про якісному матеріалі, купленому у перевіреного виробника. Краще не ризикувати і не купувати керамзит, виготовлений з порушенням будь-яких норм. Щоб не натрапити на таку продукцію, при купівлі попросіть консультантів показати сертифікат відповідності, де мають бути прописані всі її характеристики.

Вибираємо керамзит для будівництва
Вибираємо керамзит для будівництва

Також варто звернути увагу на те, як керамзит зберігається і перевозиться. Так як його транспортують у великому обсязі, то потрібно забезпечити водонепроникність матеріалу. Бо якщо він почне сиріти, то його якість значно погіршиться. Тому краще всього купувати керамзит в приміщеннях. Обов'язково перевірте його і на пошкодження, вони теж можуть погіршити якість матеріалу.

Отже, як вибрати керамзит? Купуйте його у великих і перевірених виробників. Їх можна визначити по широкому асортименту, функціонуючої службі доставки, критого приміщення, в якому матеріал продається. Також хороші продавці зазвичай активно співпрацюють з оптовими покупцями, тому створюють їм більш зручні умови для покупки.

Якісний матеріал забезпечить вашому будинку безпека і тепло. Тому придивіться до хорошим виробникам. Тоді вибраний вами керамзит буде радувати вас довго і не змінює своїх властивостей за весь час його використання.