Створення індивідуальних проектів будинків Індивідуальний проект будинку передбачає наступне:

створення робочого плану на розробку проекту;

• внесення передоплати та оформлення договору на виконання;

• затвердження концепції об'єкта;

• затвердження ТЗ замовником;

створення генерального плану;

створення планів, ескізів та комунальних вузлів;

створення 3-D ескізу.

У тому випадку, якщо запропоновані матеріали будуть схвалені замовником, то розробники починають детально розробляти всю необхідну проектну документацію.

Ще під час узгодження необхідно обговорити не тільки якість використовуваних матеріалів, але і всі технічні нюанси будівництва. Так, наприклад для того щоб виробляти зведення бетонних перекриттів, необхідно мати підйомний кран. Необхідно розуміти, що вартість роботи підйомного крана буде коштувати досить дорого. Для того, щоб заощадити на цьому процесі, можна задіяти сучасні технології, завдяки яким зведення будинку стане в рази дешевше. Зараз навіть можна звести двоповерхові будинки, без використання підйомного крана.

Для того щоб будівництво просувалося як можна швидше, можна також застосовувати сучасні блоки які зроблені з кращих матеріалів і спеціально обладнані пазами для можливості легкої установки і підйому. Сучасні блоки дозволяють добитися максимальної герметичності, завдяки зменшення щілин на стиках. Завдяки цьому поліпшується мікроклімат і звукоізоляція. Виходячи з вибору будівельних матеріалів і технологій будівництва, деякі нюанси проекту можуть бути змінені.

Як тільки будуть узгоджені всі вимоги клієнта, розробники моментально переходять на наступний етап проектування, рекомендую звернутися сюди https://biografiya.ru/proekty-domov-iz-brusa/. Таким чином, замовник отримає всі необхідні проекти і креслення, в 2 етапи. Перший є архітектурним, а другий – інженерним.

В архітектурну частину входять: креслення і плани з точними розмірами фасаду, даху, кожного поверху, підлог і т. д.

Крім усього іншого, якщо клієнт забажає, то йому будуть надані і інженерні плани будівлі.