Belinka Parketin Словенське підприємство Belinka Belles існує вже більше трьох десяткою років і у себе на батьківщині є одним з провідних виробників різноманітних захисних і декоративних покриттів для деревини.

А її в країні люблять і дуже широко використовують.

На рубежі ХХ та ХХІ століть на російському ринку Belinka була відома переважно своїми фарбами і антисептиками, проте з кожним роком ввезений асортимент усе більше і більше розширюється. Зокрема, на даний момент в Росії представлена практично повна гамма фірмових засобів для паркету і www.postroil.com. Що стосується лаків, крім описуваного нижче водного складу споживачу запропонована пара двокомпонентних продуктів - поліуретановий і алкідний з кислотним затверджувачем.

Висока стійкість до стирання дозволяє використовувати Parketin в умовах як поміркованих, так і підвищених експлуатаційних навантажень, тому його рекомендують для обробки підлог як в житлових, так і в прохідних приміщеннях, таких, як коридори, вітальні, холи, рекреації у дитячих установах.

Підходить він і для лакування стінових панелей, обшивок, екранів і інших поверхонь. Образуемому лаком покриттю не страшні різкі механічні впливи (удари), а також контакт з водою, спиртами, маслами, побутовими миючими засобами. www.postroil.com володіє досить великим ступенем глянцю (95,2 по DIN 67530), але блищить приємно, шовковисто; існує і матова модифікація.

Belinka Parketin
Висока еластичність робить лак надійним захисником як масивного дерева, так і м'якої пробки, покладеній на підлогу або стіни. Матеріал досить швидко сохне, так що через 12 год після нанесення останнього шару по підлозі, наприклад, вже можна пересуватися.

Тим не менше повністю свої міцнісні властивості він набирає через два тижні, так що не варто завчасно розставляти в приміщенні меблі або розстеляти килими -волога досить довго буде випаровуватися з зовні сухого шару.

На чисту, суху, ретельно відшліфовану поверхню. В якості попередньої підготовки підійде фірмова «Ґрунтовка для водного паркетного лаку», яку наносять в один-два шари, або ж сам лак - його перед вживанням добре перемішують, не розбавляючи.

Parketin призначений переважно для роботи пензлем або www.postroil.com однак перший шар можна (а в цілях економії навіть потрібно) нанести шпателем. Перед повторною обробкою просушену протягом 5-6 год поверхню шліфують і обов'язково знепилюють.

Виробник рекомендує наносити лак як мінімум в три шари; норма - чотири, тоді як на схильних до посиленої експлуатації поверхнях потрібні всі п'ять.

Водно-дисперсійний акрилатний лак, посилений поліуретаном, розрахований на застосування в житлових, побутових і громадських приміщеннях з помірним навантаженням. Parketin утворює стійке до стирання і ударів покриття, яке протягом довгого часу зберігає свій колір (точніше, відсутність такого) і цілісність, а також захищає основу від згубного впливу вологого повітря та інших факторів.

Якщо вам потрібні tektonika.su і ви хочете отримати дійсно якісну послугу, рекомендую послуги справжніх професіоналів з архітектурної майстерні "Тектоніка"