Тепловий насос для опалення будинку Альтернативна енергетика шукає варіанти забезпечення людини більш екологічними і менш витратними видами енергій, що створюють йому комфортні умови для життя.

cetus.org.ua один з видів нового покоління енергетичного обладнання. Це багатофункціональна установка, що забезпечує домоволодіння теплом, гарячою водою і кондиціонуванням повітря.

Геотермальний шар (нижній грунтовий шар) є накопичувачем тепла в будь-який сезон року. Вода, грунтова або з відкритих водоймищ, чудово акумулює тепло і ефективніше його віддає. Температура ґрунту і води, за межею промерзающего шару становить мінімально +50. Установка, що перекачує природне тепло в будинок і трансформує його в теплову енергію. Виробники пропонують насоси, здатні видавати від 2 до 6 кВт теплової потужності, при спожитий 1 кВт з традиційною електромережі. Це дозволяє скоротити до 80% витрати на електроенергію. У середньому, витратний коефіцієнт становить 1:4, при використанні теплих підлог – 1:7 і 1:12 при прогріванні басейну з водою до 250.

Геотермальні насоси використовуються не тільки в побутовому сегменті – промислові підприємства, об'єднуючи теплові агрегати в групи, отримують 10000 кВт для своїх технічні потреб.

Тепловий насос для опалення будинку
Тепловий насос для опалення будинку

Різновиди теплових насосів

Сьогодні cetus.org.ua можна в декількох варіантах:

 • Повітря-повітря;

 • Вода-вода;

 • Повітря-вода;
 • Який варіант кращий для вирішення ваших завдань, зможе визначити фахівець. На підставі результатів вимірів площ, проб ґрунту, води, проводяться підрахунки і тільки після цього приймається рішення, який тип обладнання буде ефективний при експлуатації в певних умовах.

  Незважаючи на те, що витрати на встановлення такого обладнання ще досить високі, але економічна доцільність проекту виправдається вже через 10 років. Якщо ж використовуються теплові потужності від 30-40 кВт, то термін окупності скорочується до 5-7 років.

  Тепловий насос для опалення будинку
  Тепловий насос для опалення будинку

  Геотермальні теплові насоси дуже зручні в обслуговуванні. «Мозковий центр» установки повністю забезпечує контроль за ефективністю роботи системи. Сервісне обслуговування зводиться до профілактичного огляду механічних частин: мастило, заміна комплектуючих при роботі в агресивному середовищі (жорстка вода, багата солями калію і магнію).

  У деяких випадках для встановлення теплових станцій потрібно отримати дозвіл місцевої адміністрації.