Клінкерна фасадна плитка в Орлі В Орлі дуже велика частина жителів проживає у приватних будинках або мають дачі. І багатьом власникам таких будівель знайомі труднощі, пов'язані з доглядом за ними.

Одноповерхові будинки швидко приходять в непридатність, втрачають свій зовнішній вигляд, занепадають. На них впливає безліч найрізноманітніших чинників, які погіршують стан будинку.

Негода з дощами і низькими температурами, вогкість і талі води, опалення пічне і сажа від нього. Це лише мала частина проблем, з якими стикаються мешканці приватних будинків у Залізничному або Заводському районі. І кожен господар намагається не тільки прикрасити, а й захистити свій будинок, зберегти його красивим і привабливим на довгі роки. Мінімізувати витрати при таких завданнях допомагає клінкерна фасадна плитка.

Матеріал цей дешевше оздоблювальної цегли, однак, має красиву за своєю структурою і кольором лицьову сторону і може імітувати кам'яну кладку. По структурі цей матеріал нагадує натуральний камінь і володіє такою ж міцністю. Він виглядає стильно і елегантно і надає кожній будівлі вигляд класичного особняка. Цей матеріал виглядає більш естетично, ніж сайдинг або оштукатурені стіни. При цьому він на довгий час зберігає свій зовнішній вигляд і зберігає розташовані під ним стінові матеріали. Саме тому більшість людей в нашій країні і європейських державах віддають переваги цього матеріалу.

Економічна вигода від застосування цього матеріалу полягає в тому, що він дозволяє довгий час економити на косметичному і капітальному ремонті. Клінкерна плитка виробляється з глини, яку після формування обпалюють при температурах, що досягають 1200-1300 градусів і вище. У результаті впливу таких температур глина спікається в моноліт. Виходить єдинородний по структурі і дуже щільний матеріал. Саме тому така плитка здатна витримувати великий тиск, удари, подряпини і стійка до стирання. Температурі чітко фіксує колір цього матеріалу, тому він протягом десятиліть не вигоряє на сонці і не блякне від води.

Причому воду цей матеріал майже не вбирає. Коефіцієнт водопоглинання у нього може становити не більше 10%, а іноді буває і менше 2%. В результаті вода не здатна нашкодити цього матеріалу, потрапивши всередину його. А при якісно нанесеної облицюванні клінкерна плитка перекриває доступ воді і до внутрішніх матеріалами стін. Завдяки всім цим властивостям така облицювання надійно захищає внутрішні стінові матеріали і знижує необхідність капітального ремонту. А її довговічність дозволяє тривалий час не міняти облицювання, забувши на десятки років про косметичному ремонті.

До речі цей матеріал за рахунок своєї низької теплопровідності виступає і в якості теплоізоляції. Його можна застосовувати як самостійно, так і в поєднанні з іншим утеплювачем, який буде надійно укритий від негоди під шаром клінкерної облицювання. А теплозахист будинку в такому випадку значно посилиться.

При всьому при цьому плитка облицювальна клінкерна фасадна має красиву структуру і незвичайну фактуру поверхні. Виробники роблять її не тільки гладкою, але і рифленою, колотої. Вони штучно состарівают плитку, щоб вона могла імітувати старовинну кладку стін для надання будівлі виду старовинного особняка. Є й незвичайна обпалена плитка. Такою вона стає, коли в процесі обробки полум'я трохи розплавляє сировину, залишаючи на ньому окалини і патьоки. Така обробка дуже цінується у декораторів за свій стильний, неповторний вигляд. Саме тому фасадна обробка застосовується для внутрішніх робіт.

Нею покривають стіни і підлогу квартир, холи офісів і салонів краси, готельні номери і кафе. Використовувати її можна як кам'яних, так і на дерев'яних поверхнях. Достатньо лише приклеїти клінкерну облицювання на клей або цементний розчин. До речі, дуже часто цієї облицюванням покривають не всю поверхню, а лише виділяють окремі елементи – кути будівель і кімнат, барні стійки, лоджії, веранди. Нею ж можна декорувати альтанки, квітники, клумби або бортики ставків і басейнів для створення єдиного ансамблю на присадибній ділянці.