Металева сітка Сучасні будівельні роботи важко уявити без широкого застосування металевої (найчастіше сталевий) сітки. Її використовують при армуванні стін і фундаментів, цегляної кладки і перекриттів, в інших операціях.

Широке поширення бетонних підлог і підстав – одне з основних напрямків витрачання сталевої сітки. Сам по собі бетон – досить текучий матеріал. І саме армуюча сталева сітка застосовується для стабілізації його поверхні. Надійне та якісне покриття підлоги вимагає використання як міцної сітки, так і цементу високої міцності. Фахівці рекомендують цемент марки не гірше М400.

Сітка з металу виробляється з конструкційної сталі. В якості вихідного матеріалу застосовується сталева www.skmt.ru, одержувана волочінням. Розміщені перпендикулярно сталеві дроту з'єднуються між собою контактним зварюванням або переплетенням.

Плоскі зварні сітки широко застосовуються для армування поверхонь при оздоблювальних або ремонтних роботах.

Інший вид такого матеріалу – дорожні сітки використовуються для зміцнення дорожніх покриттів або армування стяжки. Щоб запобігти корозії металу сітки в процесі її експлуатації для її виготовлення застосовують нержавіючі марки сталей чи використовують сітки, з нанесеним на них заздалегідь антикорозійним покриттям. Часто для запобігання корозії металу застосовують метод цинкування.

По виду використовуваної для виготовлення сіток дроту їх підрозділяють на оцинковані і неоцинковані, легкі і важкі.

Якщо для виготовлення легких сіток може використовуватися дріт, діаметром кілька міліметрів, то важкі сітки виготовляють з дроту діаметром десять міліметрів і більше.

Металеві сітки отримали широке поширення в будівельних роботах по всьому світу за рахунок поєднання цінних якостей – гнучкості, міцності, міцності та стійкості до корозії.