Дизайн вітальні з каміном Коли мова заходить про інтер'єр у вітальні першим, що спадає на думку — це дизайн вітальні в якому обов'язково присутній камін. Комфортні м'які меблі, в'язаний плед, столик на якому лежить цікава книга, чашка трав'яного чаю або кави з корицею, тріск згорає дерева в каміні, місце, де відпочиває душа і тіло.

У далекому минулому камін був предметом розкоші, займав багато місця, використовувався як засіб для опалення. У сучасному світі каміни — це предмет декору. На жаль, установка такого каміна в міській квартирі не є можливим. В першу чергу низька міцність підлоги, а також невідповідність вимогам пожежної безпеки. Тому електрокаміни будуть оптимальним рішенням для бажаючих створити куточок затишку у своїй вітальні.

Електрокамін, вже з своєї назви говорить про пряму залежність від електрики, і не вимагає розпалювання, простий в управлінні, дизайн ідентичний справжньому дров'яний камін (відеоефекти палаючого вогнища, звук тліючого дерева), нагрівається досить швидко, прогріваючи кімнату. Широкий вибір дизайну, виробника, форми електрокамінів дозволять вибрати більш підходящий варіант.

Ще один з варіантів «квартирного» каміна — фальш-камін. Він, звичайно, не зігріє в холодну пору, та не порадує погляд таким природним явищем, як вогонь, але послужить прекрасним елементом декору вітальні. Портал, може бути виготовлений самостійно, використовуючи будь-який підручний матеріал, наприклад, гіпсокартон або цегла. Надалі фантазія чи поради дизайнерів допоможуть доповнити відсутні елементи дизайну в такий камін.

Дров'яний камін — це класика світу камінів. Такий камін є фундаментом дизайну всій вітальні класичного стилю. Потрібно попередня підготовка вашого будинку перед установкою, міцні підлоги і площу не менше 20 квадратних метрів. Встановлюють в приватних будинках. Варто врахувати, що від коректної установки димоходу залежить ваше здоров'я і безпеку, про це часто турбуються дизайнери. А господареві потрібно обов'язково заздалегідь визначитися з місцем, де будуть зберігатися дрова, що теж важливо.

Газовий камін менш примхливий в обслуговуванні, ніж дров'яної, але так само вимагає регулювання температури і ретельної роботи по установці. Матеріал виготовлення камінів забезпечить у вашій вітальні затишну атмосферу завдяки зовнішнім якостям, чітко спроектованого дизайну і тепло завдяки своїм універсальним якостям (мармур, натуральний камінь, цегла). Для дизайну в сільському стилі підійде класика, камін, викладений каменем в довільному порядку або з цегли. Для квартир частіше використовують стилі кантрі або хай-тек.

Меблі встановлюється, зазвичай, навпроти каміна. Якщо в плани входить установка телевізора у вітальні, слід скористатися радою дизайнерів не встановлювати його навпроти каміна, щоб не було відблисків вогню в екрані і над каміном, щоб не відволікатися від перегляду передач сяйво вогників.

Джерело: smart-builders.ru