Всі плюси і мінуси терасної дошки з ДПК від wood-mart.com.ua Під поняттям декінг розуміють термін, який прийшов до нас з морської практики. На даний момент будівельні фахівці розуміють, що це собою являє. Дека – назва корабельної палуби в США, а декінг – матеріал, яким укладають цю саму палубу.

На даний момент її використовують не тільки для облаштування кораблів, але і в приватному домобудівництві, як оформлення для тераси, веранди або ж доріжки для пішоходів. Зараз терасної дошкою користуються не тільки в країнах зарубіжжя, але і у вітчизняних будівельних об'єктах. Її унікальні властивості і привабливий зовнішній вигляд роблять цей матеріал найбільш популярним, до того ж, завдяки своїм характеристикам він може бути використаний при будь-яких атмосферних умовах. Терасна дошка відрізняється стійкістю до зносу і несприятливих атмосферних умов, наприклад: вплив сонячних променів, перепади температур або високий рівень вологості. в асортименті великий доступна на сайті торгово-будівельної компанії «WoodMart».

Всі плюси і мінуси терасної дошки з ДПК від wood-mart.com.ua

ДПК-дошка поєднує в собі привабливість натурального деревного матеріалу і міцність, притаманну пластику. Сам декінг складається з якісної подрібненої деревини та армуючих елементів, серед яких зустрічаються матеріали полімерного виду, добавки для зв'язування, стабілізатори і пігменти квітів. Всі, що входять до складу компоненти, оптимально співвідносяться, тому дане підлогове покриття застосовується як зовні будинку, так і всередині. Наприклад, оформити терасної дошкою можна терасу, веранду, лоджія, балкон, альтанку, садову доріжку, спортивний майданчик і так далі.

Терасна дошка може мати різну вартість, і, щоб зрозуміти від чого відштовхуватися, слід знати, що на це впливає:

• здатність матеріалу зберігати свою геометрію під впливом дощової або морської води;
• можливість дошки зберігати свою первісну форму без деформацій, незалежно від клімату (показник морозостійкості матеріалу досягає -50 градусів за Цельсієм);
• високі міцнісні і зносостійкі характеристики дозволяють декингу витримувати навантаження до 1000 кг на квадратний метр;
• незважаючи на підвищений рівень вологості, процес кладки повинен бути безпечним і комфортним;
• монтажні та демонтажні роботи також не повинні відрізнятися складністю;
• геометричні параметри матеріалу і єдиний рівний колір дозволяє створити композицію, яка буде гармоніювати з будь-якою конструкцією на дачній ділянці;
• високі екологічні показники;
• деякі вироби можуть просочуватися спеціальними складами, що запобігають вбирання вологи, внаслідок чого матеріал не буде гнити, на його поверхні не утворюється цвіль, а також запобігає можливе лущення, розколювання або набухання. Дуже важливо, щоб поверхня була не слизькою і не залишала занос при експлуатації.

Термін придатності терасної дошки варіюється від 15 до 50 років, що залежить від бренду-виробника, експлуатаційних умов і способів її використання. На даний момент цей матеріал доступний у великому асортименті, тому підібрати підходящий для вашого котеджу не є складністю. Менеджери або консультанти підкажуть у виборі, розкажуть про переваги і недоліки матеріалу, а також порадять, яким чином його можна класти (зауважимо, що для легкого монтажу передбачені спеціальні замки, завдяки яким зчеплення виходить дуже міцним).