Рекуператори повітря У приміщенні підтримувати оптимальну температуру можна не тільки за допомогою кондиціонера, але і рекуператора повітря.

Замовити рекуператор повітря онлайн можна у відкритих джерелах інформації, вибравши ту марку, яка вам необхідна.

У перекладі з латинського «рекуператор» означає слово повертати. Там де для провітрювання природної вентиляції не достатньо, примусову вентиляцію створює рекуператор повітря. Він забезпечує приплив у приміщення свіжого повітря і видаляє відпрацьований.

Визначає його позиціонування і розміри тип рекуператора. Його, як правило, встановлюють у верхній частині стіни приміщення, але сьогодні існує і варіанти для підлогового розміщення.

Рекуператори повітря
Через рекуператор повітря, що входить з вулиці, в теплу пору року охолоджується. А в холодну пору, навпаки, зігріває приміщення. При цьому дозволяє зберегти тепло майже на 50%.

Звичайно, він повноцінною заміною кондиціонеру не стане. В будинку або квартирі встановлення рекуператора є спірним. Тому що при роботі рекуператор створює високий рівень шуму. Однак його можна знизити, але його неможливо усунути повністю.

Вхідне повітря, рекуператор може зігрівати і охолоджувати в залежності потужності, обсягу приміщення і сезону. Але його неможливо налаштувати на певну бажану температуру.

Тому його часто використовують для примусової вентиляції виробничих, офісних приміщень.
При установці рекуператора ретельно розраховують всі деталі. При монтажі рекуператора без грамотного проектувальника не обійтися.

Весь процес необхідно узгодити разом з фірмою, яка виробляє rkp-trans.ru, а також з тими, хто буде перевозити офісні речі.