Підлогові покриття нескладний вибір На ринку представлена величезна кількість самих різних видів підлогового покриття. Треба сказати, що серед них найбільш затребуваними є ламінат і лінолеум, а також більш високі за ціною, але більш якісні, такі як паркет, або коркові підлоги.

Давайте поговоримо про всі види докладніше.

Лінолеум досить поширене підлогове покриття для таких приміщень, як коридор і кухня, оскільки він досить простий в збиранні, укладанні, і має досить тривалий термін служби. Нові технології дозволяють зробити його настільки красивим, що він практично не відрізняється від натурального. Однак, не варто стелити його в спальні та дитячої через ненатуральності. guberny.ru давно популярні тим, що при будівництві використовуються матеріали вітчизняних і зарубіжних виробників, але обов'язково найкращої якості.

Якщо говорити про ламінат, то він являє собою плиту МДВ, яка з одного боку покрита шаром, стійким до вологи, а з іншого – до ударів. Вибирати ламінат стоїть в залежності від того, який клас міцності Вам необхідний. Це досить практичний матеріал, який зможе не тільки позбавити Вас від шуму сусідів знизу, але ще і зробить Ваш інтер'єр унікальним.

Паркет і паркетна дошка практично ідентичні між собою: вони робляться з натурального дерева, і якщо сам паркет – з цільного шматка, то паркетна дошка на підставі передбачає ялинкову деревину, і покрита зверху іншою породою дерева.

Пробкова підлога – досить новий матеріал, який володіє такими властивостями, як теплоізоляція і шумоізоляція. У разі його пошкодження відновлення не займе багато часу і коштів. Але його основна особливість у тому, що він прекрасно впливає на організм людини, а саме – на опорно-руховий апарат. А тривалий термін експлуатації порадує будь-кого.

При виборі підлогового покриття пам'ятайте, що різні види можна поєднувати між собою, і вибирати те покриття, яке буде найбільш зручним і естетично красивим в різних приміщеннях.