Переваги епоксидних покриттів для підлоги Епоксидні покриття сьогодні застосовуються при укладанні підлоги в промислових і побутових приміщеннях різного призначення: цехах, виставкових залах, торгових центрах і т.

д. При застиганні матеріал стає ідеально гладкою. Така структура забезпечується використанням в рецептурі двох основних компонентів – затверджувача і епоксидної смоли.

Перевагами цього універсального матеріалу є хороша міцність і естетичний зовнішній вигляд. У продажу є декілька різних відтінків. Його не зашкодять навіть гострі жіночі каблучки, тому такі підлогові покриття рекомендують робити в громадських місцях. Крім цього, епоксидний склад надає підлозі стійкість до агресивних хімічних речовин.

Не зіпсується він і при тривалому впливі води, високих і низьких температур. Це дозволяє застосовувати його в лазнях, на автомийках, в критих басейнах, промислових холодильниках, гаражах, підземних парковках, автосервісах. Великий термін служби епоксидних сумішей – ще одне важливе їх гідність.

Сучасне епоксидне покриття підлоги буває кількох типів, наприклад, матове або напівматові, а також глянсове і напівглянсове. Вибір кольорів теж досить широкий, така підлога чудово виконує декоративну функцію по прикрасі торгового цента, паркування або виставкового залу.

Зовнішній вигляд його залежить від технології укладання і може бути не тільки гладкою, але і трохи рельєфним, що нагадує шкірку лимона або апельсина. Такого ефекту досягають зменшенням товщини шару до 0,2 мм. При покритті товщиною 0,2-0,25 мм поверхня вже буде гладкою.

Епоксидне покриття популярно ще й тому, що його досить просто мити, воно не вбирає грязь, так як не має швів, і не покривається тріщинами з часом. Спеціальні мийки для промислових приміщень дозволять привести в порядок велику площу за чверть години.

Склад висихає протягом 3 діб з моменту закінчення робіт, а через тиждень по такій підлозі вже можуть проїхати автомобілі. Речовина практично нетоксичні, так як в процесі нанесення воно не пахне і не виділяє небезпечних речовин, а значить, не завдасть шкоди здоров'ю. Роботи проводяться при температурі в приміщенні не нижче +5 і не вище +25 градусів Цельсія, в якості інструментів підійдуть малярні кисті і валики, можна також використовувати гумові або металеві шпателі.

Стаття створена за інформацією сайту www.teohimneva.ru.