Оформляємо балкон Для власників невеликих квартир важливе значення набувають додаткові квадратні метри наявного балкона, які треба постаратися облаштувати і використовувати найбільш ефективно.

Варіантів досить багато, і ваш вибір буде залежати від того, що саме ви хочете отримати в результаті.

Балкон не обов'язково використовувати тільки як склад непотрібних речей, які шкода викинути. При бажанні можна створити дуже затишний куточок відпочинку. Для цього його по можливості краще засклити і утеплити стіни та підлогу, щоб ви могли ним користуватися і в негоду. В обробці стін і підлоги віддайте перевагу м'яким тонам, використовуючи яскраві елементи при оформленні інтер'єру.

Підбираючи меблі в таке маленьке простір, враховуйте форму приміщення. Краще вибрати компактний круглий стіл, маленькі стільці, можна невелике крісло. Ретельно продумайте освітлення. Увечері приємно буде посидіти при м'якому теплому світлі настінного бра.

Гармонійно впишеться в інтер'єр вашого балкона і зелений куточок. При виборі квітів віддайте перевагу невибагливим сортам, не вимагає особливого догляду, а вертикальні підставки допоможуть вам заощадити місце.

Також можна встановити крісло-качалку, де приємно буде посидіти довгими осінніми вечорами за чашечкою чаю та улюбленою книгою. А влітку це місце можна використовувати як річну тераска, збираючись там з близькими і друзями, при цьому оформивши бар прямо під вікном.

Відмінним варіантом буде створити на балконі робоче місце. Світла там завжди достатньо, а вам приємно буде попрацювати в тиші. Маленький столик для комп'ютера цілком впишеться в куток. Також можна зробити з цього приміщення невелику майстерню, і займатися творчістю ближче до природи.

Непогано було б поставити туди якийсь тренажер, для якого в квартирі ніяк не знаходиться місця. Займатися гімнастикою в такому місці буде не тільки корисно, але й приємно. Також ви можете виділити місце для діток, влаштувавши невеликий дитячий куточок. Вашим малюкам приємно буде пограти на свіжому повітрі. Не забудьте тільки про елементарні заходи безпеки.

Багато жителів є власниками великих балконів, в таких випадках є можливість оформити їх як додаткову житлову кімнату або їдальню. У літній час там можна буде навіть спати. А якщо добре утеплити лоджію, тоді і взимку ви зможете проводити там час з максимальним комфортом.