Пінобетон легка міцність Бетонні підлоги отримали велику популярність, тому як, володіють такими унікальними якостями, як міцність і довговічність. Однак, є ціла низка факторів, які роблять процедуру заливання бетонної підлоги невигідною.

По-перше, сам по собі процес досить ємний і займає багато часу.

По-друге, заливка підлоги вимагає спеціальної апаратури і величезної кількості всіляких будівельних матеріалів. Навіть готовий до використання бетонна підлога, має багато недоліків і «грішків». Першочерговим недоліком вважається його висока щільність.

Цей факт дає на стіни величезне навантаження, які (в свою чергу) потрібно посилювати і зміцнювати, що несе за собою зайві матеріальні витрати. Крім того, бетонна підлога володіє великою теплопровідністю, що відносить його до категорії «холодних» підлог. Безумовно, коли йдеться про довговічності функціонування, то немає ніяких питань. Однак, зачіпаючи тему комфорту, починають виникати всілякі сумніви.

Укладання пінобетону не вимагає спеціальної техніки.

Пінобетон – гідна заміна бетонних підлогах

Завдяки стрімкому розвитку будівельних технологій, людство отримало такий універсальний матеріал, як пінобетон. Новий матеріал абсолютно не має сверхтехнологий, просто процес його приготування дещо змінено і доповнено. До самої звичайної суміші цементу, піску і води додають піноутворювач. Таке впровадження нової речовини, робить новий матеріал набагато легше.

Є і суттєва економія компонентів, і простота транспортування. Такий матеріал можна виготовити в будь-якому місці, варто лише придбати потрібну кількість цементу. Крім того, заливка пінобетоном підлоги не вимагає спеціальної техніки, а сама суміш дуже швидко сохне. При використанні пінобетону, поверхня не вимагає спеціальної обробки, що значно економить час.

Як правило, пінобетон використовується як звукоізоляційного шару, але існують варіанти, коли цілком можливо заливати повністю пінобетонний підлогу. Такі варіанти можливі в невеликих будовах. Підлоги з пінобетону не дають величезну навантаження на стіни і досить «теплі». Конкретної товщини, при заливці підлоги пінобетоном, не існує, бо вона визначається в кожному будовою індивідуально. Однак, в середньому товщина повинна бути в межах від 50 до 150 мм. При укладанні матеріалу по плитах перекриття, товщина може бути зменшена до 30 мм.

Функціональні характеристики

Пінобетон легка міцність
Пінобетон володіє універсальними якостями, які дозволяють уникнути багатьох робіт, що виконуються при укладанні звичайного бетону. Новий матеріал у стані ідеально вирівняти поверхню, без особливих зусиль і спеціальної техніки. Володіючи пористою структурою, матеріал чудово зберігає тепло, що робить його тепліше звичайного бетону майже на п'ять градусів. Конструктивна особливість пінобетону робить з нього прекрасний звукоізолюючий матеріал. Пористий матеріал не відображає звук, як це роблять рівні поверхні, а поглинає його.

Зараз, враховуючи відмінні характеристики матеріалу, практикують будівництво будинків, де проводиться поєднання пінобетону і керамзитобетонних блоків. Така спайка зробить процес будівництва не тільки швидким і дешевим, але і високоефективним. Нові матеріали, що володіють легкістю і високою міцністю, зроблять будова надійним і довговічним.

Якщо вам потрібно придбати якісний матрац в такому випадку рекомендую придбати latex67.ru за низькою ціною в інтернет магазині latex67.ru