Недорога альтанка для заміського будинку своїми руками Альтанка прикрасить будь-який заміський будинок, вона стане місцем відпочинку всієї родини. Кожен дачник мріє про такому затишному куточку на свіжому повітрі, де можна відпочити від дачної роботи або просто зібратися всією сім'єю літнім вечором за накритим столом.

Але не всі мають можливість на будівництво розкішного і капітальної альтанки яку до речі також можна замовити тут woodshed.com.ua якщо не хочеться робити самому. Як же вийти з положення? Побудувати недорогу альтанку з мінімумом зусиль і матеріалів.

Матеріали для будівництва альтанки

Деревина – самий доступний, зручний і практичний матеріал. Каркас, дах і фундамент для альтанки можна зібрати буквально за кілька днів. Легка альтанка цілком може обійтися і без опорної дерев'яної рами – вийде дуже навіть практичний навіс. Для цього стовпчики з модрини закопують в землю на 50-60 див. попередньо кінці стовпчиків можна обробити біозахисним розчином чи просто трохи обпалити на вогні, що досить збільшить термін служби.

Недорога альтанка для заміського будинку своїми руками
Для бюджетної альтанки дощана підлога цілком замінить добре утрамбований гравій і пісок. Якщо планується випив старих плодових дерев, не варто їх пускати на дрова – вони послужать оригінальними стійками для альтанки. Така конструкція дуже схожа на казковий будиночок і, безумовно, припаде до смаку дітям.

Літній навіс з тканинного щільна і залізних труб ще більш легкий у виконанні, але анітрохи не поступається по своїй красі і зручності дерев'яній альтанці. Для його виготовлення знадобляться дві залізні трубки і тканина необхідного розміру. Тканина в цьому разі буде замінювати, і стіни і дах і регулюватися на залізних гнутих трубках за бажанням.

Подібність тканинного навісу можна виготовити і з поликорбаната. Для цього достатньо зігнути аркуш аркою і закріпить на каркасі. Це найпоширеніший варіант для дачної альтанки.

Недорога альтанка для заміського будинку своїми руками
Для недорогого варіанту покрівлі також підійде полікарбонат або металочерепиця. Ці матеріали зручні в застосуванні і легко кріпляться до каркаса. Покрівлі із соломи і дерева служать близько 15 років, якщо встановлені грамотно і точно.

Бічні огородження можна спорудити з того ж полікарбонату або дерев'яних решіток. Як варіант, тут досить затишно і красиво будуть виглядати батоги витких рослин. Висадивши поруч з наметом або альтанкою виноград, через кілька років перед нами буде казковий будиночок, повитий ароматними суцвіттями. Господарям залишиться лише контролювати ріст рослини і підрізати і направляти їх в потрібну сторону.