Рекомендації по вибору теплої під плитку Крім відомих переваг викладена кахлем підлога має відмінну теплопровідність, що є дуже відповідною характеристикою при обладнанні теплих підлог. Це дає можливість чергувати літню прохолоду з зимової теплотою і комфортністю.

При цьому, на відміну від радіаторного опалення, тепло розподіляється максимально рівномірно, не пересушує повітря.

При виборі відповідного теплої підлоги під плитку рекомендується звернути увагу на наступні варіанти:

1. Електричний тепла підлога. Може застосовуватися як в ролі основного, так і допоміжного опалення, за типом кабелю розділяючись на одножильний, двожильний і надтонкий. Перші два типи основою своєї укладання зазвичай мають стяжку піщано-цементного типу, при чому двожильний кабель в цьому плані більш зручний, так як не вимагає зворотного терморегуляторного підключення. Якщо підсумувати загальну висоту стяжки і укладання кабелю, то в загальному такий теплий пол має висоту до 6 см: з одного боку, це веде до втрати простору, з іншого – з'являється акумулююча тепло подушка. Експлуатувати таку систему дозволяється тільки після повного застигання стяжки. Що стосується надтонкого типу кабелю, то він може бути укладений на старе основу поверх полімерної сітки: монтаж нового кахлю проводиться поверх такого теплої підлоги, на шар клей. При це втрати по висоті набагато менше – не більше 15 мм.

2. Інфрачервоний тепла підлога. Окрема лінійка електричних теплих підлог: в її склад входять запаяні в поліетилен

Рекомендації по вибору теплої під плитку
пластини, що дозволяє захистити їх від вологи. За типом нагрівальних елементів інфрачервоні підлоги поділяють на вуглецеві і біметалічні. Для використання під кахлем годяться тільки вуглецеві системи, що відрізняються стійкість до вологи і функціональною надійністю, коли в разі пошкодження виходить з ладу лише саме місце ушкодження, а не вся укладання. При використанні під плиткою знадобитися обов'язкова укладання спеціальної тепловідбивною підкладки, кахель укладають на сітку скловолоконного типу.

3. Водяний тепла підлога. Цей спосіб краще застосовувати тільки в приміщеннях великої площі: підключена до теплоцентралі, така система не потребуватиме додаткових витрат електроенергії. В цілому монтаж водяної теплої підлоги досить складний і трудомісткий, так і в разі поломок полагодити його не так просто: тому дуже важливо довірити таку роботу досвідченим професіоналам.