Тепла підлога який краще вибрати У філософії облаштування опалювальних систем спостерігається стійкий зсув у бік зростаючої популярності теплих підлог. Наявність такої системи в будинках з централізованим опаленням дає можливість не залежати від термінів опалювального сезону, а в приватному будівництві іноді навіть відмовляються від традиційних радіаторів на користь теплих підлог.

Справа в тому, що таке розміщення нагрівальних елементів є більш ефективним як економічно, так і функціонально: піднімається тепле повітря від статі більш рівномірно нагріває приміщення, до того ж, відпадає необхідність в постійному догляді за радіаторами.

У продажу є декілька різновидів теплих підлог, більш підходящих до тієї чи іншої житлової ситуації:

1. Водяна підлога. Являє собою систему труб, яку після укладання звичайної заливають цементною стяжкою. В якості теплоносія в даному випадку виступає гаряча вода, що закачується або з центрального водопроводу, або підігрівається за допомогою окремих обігрівачів. Згодом стяжку можна декорувати кахельною плиткою, ламінатом або лінолеумом. Особливо підходить такий тип теплої підлоги, коли необхідно обігрівати приміщення значній площі. Однак слід пам'ятати, що така система буде постійно потребуватиме сервісного обслуговування, до того ж, в ній досить складно регулювати температуру.

2. Електричний підлогу. Дана система включає в себе електричний нагрівальний кабель і терморегулятор, який контролює роботу теплої підлоги. Як правило, кабель укладається поверх стяжки, а поверх нього можна облаштовувати практично будь-яку обробку. Електричний тепла підлога дуже зручний в плані регулювання, вірніше, за людину все робить автоматика: і включить при зниженні температури нижче заданої, і вимкне, при перегріві, і оптимізує режим. Відрізняється значним терміном служби, а в процесі експлуатації практично не вимагає ніякого догляду. Однак, вибираючи підлогове покриття, важливо враховувати, що такі системи прогрівають підлогу дуже швидко, що не дуже корисно для деяких оздоблювальних матеріалів.

3. Плівковий підлогу. Є різновидом електричного теплого статі, проте, на відміну від класики, в даному випадку в якості нагрівального елемента використовується не кабель, а тонка плівка. Така підлога зручний тим, що його можна стелили без спеціального облаштування стяжки: головне, щоб підстава була рівне. Реалізується в спеціальних рулонах, які можна різати за будь-якого необхідного розміру.

Тепла підлога який краще вибрати

4. Стрижневий підлогу. Також є різновидом електричного, де обігрівальними елементами виступають спеціальні стрижні з міді, лавсану або карбону. Кріплення стрижнів проводиться за допомогою стяжки або кахельного клею.

5. Інфрачервоні підлоги. Відноситься до самим новим розробкам у цій сфері, де застосовується метод опалення не через нагрівання, а через випромінювання інфрачервоних променів з поверхні найтоншої плівки. Укладальний матеріал в таких системах дуже міцний, і може укладатися, в тому числі, і під кахельну плитку.