Основні способи збільшити рівень підлоги в квартирі Досить часто зустрічається ситуація, коли під час проведення капітального ремонту квартири потрібно підняти підлогу. Щоб виконати цю задачу, існує кілька способів, перевірених численним використанням.

Детальніше: Основні способи збільшити рівень підлоги в квартирі

Прокладка каналізації в лазні своїми силами Будь-яка робота по прокладанню комунікацій в заміському будинку супроводжується підготовкою системи відводу зливних потоків. Цей факт зумовлює попередню розробку питання прокладання каналізації в бані ще на етапі проектування будівлі.

Детальніше: Прокладка каналізації в лазні своїми силами

Металеві стелажі Область застосування металевих стелажів досить обширна. Це архіви і супермаркети, бібліотеки і бухгалтерії, складські приміщення та будівництво. Вони надійні, міцні, прості у монтажі.

Детальніше: Металеві стелажі

Особливості стовпчастого фундаменту з цегли Облаштування дачної ділянки найчастіше проводиться самостійно, адже це може заощадити значні кошти. Однак при цьому дуже важливо ретельно прораховувати кожен свій будівельне дію, адже помилки можуть привести до швидкого руйнування побудованих об'єктів, або втраті зайвих ресурсів.

Детальніше: Особливості стовпчастого фундаменту з цегли

Тепловий насос для опалення будинку Альтернативна енергетика шукає варіанти забезпечення людини більш екологічними і менш витратними видами енергій, що створюють йому комфортні умови для життя.

Детальніше: Тепловий насос для опалення будинку

Підлогові покриття нескладний вибір На ринку представлена величезна кількість самих різних видів підлогового покриття. Треба сказати, що серед них найбільш затребуваними є ламінат і лінолеум, а також більш високі за ціною, але більш якісні, такі як паркет, або коркові підлоги.

Детальніше: Підлогові покриття нескладний вибір

Оформляємо балкон Для власників невеликих квартир важливе значення набувають додаткові квадратні метри наявного балкона, які треба постаратися облаштувати і використовувати найбільш ефективно.

Детальніше: Оформляємо балкон

Циркулярний станок Festool Precisio CS 50 EB Конструкція пили: монтажна дискова пила Precisio CS 50 EB - незамінний інструмент при оздоблювальних роботах. З її допомогою можна швидко і точно різати під будь-якими кутами всі види деревних матеріалів, пластик і алюміній.

Детальніше: Циркулярний станок Festool Precisio CS 50 EB

Клінкерна фасадна плитка в Орлі В Орлі дуже велика частина жителів проживає у приватних будинках або мають дачі. І багатьом власникам таких будівель знайомі труднощі, пов'язані з доглядом за ними.

Детальніше: Клінкерна фасадна плитка в Орлі

Рекуператори повітря У приміщенні підтримувати оптимальну температуру можна не тільки за допомогою кондиціонера, але і рекуператора повітря.

Замовити рекуператор повітря онлайн можна у відкритих джерелах інформації, вибравши ту марку, яка вам необхідна.

Детальніше: Рекуператори повітря