Що можна зробити з маленькою кухнею Часто розміри існуючих кухонь в типових квартирах невеликі. Що ж можна порадити, що би виправити дану, часто зустрічається, ситуацію? Треба провести потрібну перепланування.

Можна об'єднати цю кухню та розташовану поруч до неї житлову кімнату. При такій переплануванні, власник отримує досить великий простір. Це досить ефективне рішення даної проблеми.

Ще один дієвий спосіб - це збільшення наявної площі кухні за рахунок ванного приміщення. Але тут є деякі труднощі. Згідно нормативної документації та вимог, збільшення наявної площі кухні за рахунок ванною, можна робити лише на останньому поверсі. Якщо цей не останній поверх і над квартирою знаходяться інші житлові приміщення, то необхідно нотаріально завірений заяву про те, що в разі можливих протікання з верхнього поверху, власник бере всю відповідальність на себе, і, природно, не висуватиме жодних претензій.

Досить цікавий і ефективний варіант заміни місцями приміщень кухонь та інших, відповідних, нежитлових приміщень. Наприклад, це може бути набагато більший за площею коридор, або кладовое приміщення. В даному випадку, приміщення кухні можна розмістити там, а колишню кухню відзначити як нежитлове приміщення.