Матеріали для ремонту рекомендації по вибору Перед тим як приступити до проведення в квартирі або будинку ремонтних робіт, що дуже важливо, звичайно ж, завчасно визначитися з імовірним варіантом обробки кожної конкретної кімнати, а також, по можливості, хоча б приблизно розрахувати обсяг необхідних матеріалів.

Підбір матеріалів для ремонту

Водопровід і каналізація

Перш за все, в такій ситуації, природно, потрібно обов'язково правильно підійти до підбору найбільш оптимальних водопровідних і каналізаційних труб. Першорядне перевагу тут, без всяких сумнівів, варто віддавати спеціальним ПВХ трубах, які на сьогодні вважаються одним з найбільш надійних. Що ж стосується металевих і металопластикових труб, то вони, як правило, відрізняються відносно невеликим терміном служби.

Оздоблення

Якщо говорити про самих оздоблювальних матеріалах, то вони, в подібній ситуації, зазвичай підбираються строго індивідуально, в залежності від властивостей кожного конкретного оздоблюваного елемента і безпосередньо самих матеріалів.

Стелі

Матеріали для ремонту рекомендації по вибору
Присутні майже в усіх сучасних квартирах поличкові поверхні, як відомо, далеко не завжди можуть похвалитися своїм ідеально рівним станом. Щоб надати таким стелям належну привабливість, сьогодні експерти рекомендують застосовувати наступні рішення: здійснювати монтаж стельової натяжна системи, використовувати спеціальні ПВХ панелі чи облаштовувати стельову підвісну конструкцію з гіпсокартону. При цьому перший варіант зараз вважається універсальним, і може з однаковим успіхом застосовуватися в кімнатах абсолютно будь-якого типу. Що ж стосується двох інших способів, то вони, як правило, підходять для використання далеко не у всіх приміщеннях.

Стіни

Стінові поверхні в передпокої і на кухні, природно, потрібно облагороджувати тільки виключно з використанням таких матеріалів, які в максимальній мірі підходять для застосування в такого роду приміщеннях. Так, наприклад, відмінним рішенням тут вважається використання бамбукових шпалер, МДФ панелей і спеціальної венеціанської штукатурки. У всіх же інших кімнатах самим кращим варіантом вважається застосування традиційних шпалер.

Покриття для підлоги

Що стосується вибору підлогових покриттів, то для використання майже у всіх приміщеннях, за винятком туалету та ванної, самим кращим варіантом вважається застосування паркету або ламінату. У ванній ж і туалеті, облагороджування підлоги бажаніше всього здійснювати за допомогою більш стійкою до вологи керамічної або керамогранітної плитки.