Перепланування кухні що можна і чого не можна Якщо ви є власником, то ви можете робити у своєму приміщенні все, що душі заманеться, благо, на даний момент, зайшовши cherrytown.com.ua можна купити квартиру у Вишневому.

І отримавши заповітний ключик, питання про облаштування має стати в першу чергу. Але, не завжди люди отримують велику світлу кухню, функціональна зона якої також немаленька, а посередині і зовсім варто острівець. Проте, якою б не була ситуація – з неї можна знайти вихід. І називається він переплануванням. У цій статті розглянемо, як найкраще підійти до цього питання і на що варто звертати увагу в процесі.

Перепланування кухні що можна і чого не можна

Несучі стіни

Якщо ви бажаєте об'єднати воєдино кухонне та гостине приміщення, в першу чергу необхідно зрозуміти, які капітальні стіни. Під словом капітальний розуміється те, що така стіна є несучою, і, якщо її демонтувати, може постраждати вся конструкція будинку. Якщо це ваш випадок, то максимум, що вам доступно – створення отвору, і то після отримання дозволу від спеціальних органів, які проводять експертизу. Якщо це допустимо, то вам видаються рекомендації щодо розмірів і можливості зміцнення отвору.

Газифікація кухні

Розширитися з допомогою кімнати реально в тому випадку, якщо між кухнею і кімнатою варто перегородка. Проте, такий спосіб також має нюанс. Найчастіше планування такого плану передбачається в малоповерхових газифікованих будинках. При наявності газового обладнання дані маніпуляції також можуть здійснюватися після подальших узгоджень. Варіантів тут кілька. Перший: створення розширеного отвору, який обов'язково закривається. Таке допустимо, якщо використовувати розсувні двері. Другий: ви відключаєте квартиру від газової мережі. Однак, дешевої таку процедуру назвати складно. Таке рішення часто залежить від ваших індивідуальних можливостей, тому приймати його необхідно виважено.

Квартира-студія

Облаштування студії є найбільш поширеним рішенням, якщо ви бажаєте отримати максимальну кількість вільного простору. Однак, перш ніж це реалізовувати, необхідно подумки уявити собі таке приміщення: з будь-якої точки квартири буде виднітися кухня, санітарний вузол, спальня, коридор і так далі. Тут головне, щоб вам жилося комфортно, і якщо ви приймаєте таке рішення з необхідності, а не з модних віянь, то це правильне рішення.

Житлові та нежитлові приміщення в квартирі

Площа кухні може бути розширена за рахунок використання кімнатного простору, але, як свідчать норми, не більше, ніж на 25%. У свою чергу закон не забороняє об'єднувати кухню з коморою або коридором. Варто також відзначити, що «об'єднатися» можна і з лоджією, але тільки з нею, не з балконом, так як в цьому випадку несуча стіна не здатна витримати які покладались на неї навантаження.