Корковий паркет або ламінат Сьогодні багато підлогові покриття придбали не тільки популярність завдяки своїм чудових якостях, але ще й стали досить доступні для багатьох споживачів.

Все це призвело до того, що серед цього величезного асортименту стало дуже складно орієнтуватися. Так, наприклад, багато чули про таке покриття як ламінат. По суті він являє собою двошаровий підлогу. Підкладка такої підлоги виконана з більш дешевого матеріалу, а зовнішній шар виконується з більш дорогих матеріалів.

Що дозволяє отримати покриття хорошої якості, але при мінімальних витратах. Саме це і призвело до того, що даний матеріал став дуже популярним. Крім того з'явилися аналогічні по конструкції підлогові покриття і серед більш дорогих матеріалів таких, як паркет. З асортиментом можна ознайомитися на сайті www.profparket.ru.

Що ж стосується пробкових покриттів, то його перевагою є натуральність. Однак пробка ще й дуже хороший теплоізолятор. Не менше вона знайома і своїми шумоізолюючими властивостями. При цьому досить цікаве поєднання твердості та м'якості створює не тільки приголомшливий ефект при використанні даного покриття, але ще і є досить практичним, що дозволяє позбутися слідів впливу на пол різних предметів меблів.

Крім того, до переваг пробки можна віднести ще і довговічність, а так само красу даного покриття. При цьому коркове покриття є ще і антистатичним, а так само виявляє антибактеріальні властивості. У ході експлуатації за корковим підлогою досить легко доглядати. Всі ці переваги дозволяють використовувати пробкові покриття не тільки в спальні або дитячої, але так само на кухні і в зоні вітальні.

Сьогодні для більшої зручності при укладанні випускається пробкова підлога, який укладається так само, як і звичайний ламінат. При цьому якість зовнішнього покриття нітрохи не гірше, а різноманітність кольорів дозволяє вибрати найбільш підходящий варіант.