У традиціях стилю "мистецтво і ремесла' Господарі хотіли отримати будинок, відбивав їх індивідуальність. Вони мали намір часто приймати гостей, які легко переміщалися з одного приміщення в інше.

Але більше всього замовники бажали отримати постійне житло.

Проект. Основні умови проекту — будинок повинен бути з відкритою внутрішньої плануванням і хорошим освітленням. Я запропонував розглянути архітектуру стилю «Мистецтва і ремесла», в якому збережені деякі елементи, властиві місцевим будинків: www.postroil.com гонтом або дошками; типовий похил даху; відкриті інтер'єри, де кімнати переходять одна в іншу. При цьому всі приміщення візуально об'єднуються і конструкцією, і оформленням, але виконують специфічні функції. Це як раз те, що потрібно при плануванні першого поверху.

У традиціях стилю "мистецтво і ремесла'
Повторне використання www.postroil.com. Була розглянута можливість перебудови існуючого котеджу розмірами 7,2x14,4 м, але це літній, не утеплене будівля дуже складно було перетворити в будинок для постійного проживання. Тому вирішили розібрати котедж, використавши його основу для нового будинку (елементи, що виступають за існуючий фундамент, можна підтримати бетонними опорами).

Вторинне використання існуючого фундаменту і каркасу підлоги допомогло заощадити гроші і зберегти дерева, часто гинуть при виїмці грунту. Ми вирубали тільки одне дерево, щоб після будівлі будинку воно не загороджувало сонячне світло, що падає на вікно кухні.

Менше, ніж виглядає. З першого погляду будинок здається набагато більше, ніж він є насправді. Низькі лінії звисів і маленька висота вікон скрадають масштаб. Занадто великий обсяг даху і довга крита веранда також створюють враження про великому розмірі будинку. Дах веранди, створюючи однаковість південного фасаду, тягнеться від переднього входу до окремого гаража, побудованого в загальному стилі.

Сонячне світло і тепло потрапляють у будинок через світлові люки і великі вікна мансард. Хоча ми і шукали можливі пасивні способи збереження сонячного тепла, основним стала дуже потужна теплоізоляція.

Маленькі вікна, розміщені в певних місцях, розподіляють світло по всьому будинку і створюють враження просторого і світлого приміщення без застосування великих засклених поверхонь. Сонячне світло, що потрапляє у будинок через два мансардних вікна, висвітлює нижню частину сходів і вітальню.

У традиціях стилю "мистецтво і ремесла'
ХАРАКТЕРИСТИКИ БУДИНКУ
Спалень - 2
Ванн - 2
Нагрівальна система — дров'яна піч та електричні нагрівачі в плінтусах
Площа - 229 м2

Основні приміщення всередині будинку: вітальня, їдальня і кухня розміщені вздовж головної осі. Таке планування прийнята з умови отримання максимальної кількості кімнат з видом на затоку. Всі допоміжні приміщення: комора, пральня, ванна і т. п. розташовані на стороні, протилежній затоки. Вихід з будинку в бік моря веде на велику прогулянковий майданчик. Музичний салон/бібліотека безпосередньо примикає до вітальні з вікном, що виходить на затоку.

Гостинна кухня. Як правило, приготування їжі — основна турбота при прийомі гостей. Тому центр кухні — немов великий «острів» з простором навколо плити для кулінарних робіт або збору гостей. Торець кухні — великий, виходить на затоку засклений еркер з вбудованими сидіннями навколо обіднього столу. У простір кухні добре вписуються домашні рослини.

Комора обладнана великою шафою і різноманітними полками. У приміщенні пральні-комори виділено особливе місце для сушіння парусного такелажу, часто вологого після проведеного в море дня. Душ розташований у сусідньому приміщенні, що дозволяє стомленим морякам помитися, перш ніж розбрестися по всьому будинку. Замовники вважали, що для збереження будинку в чистоті повинен бути окремий вхід, що веде в гардеробну кімнату і ванну.

На другому поверсі. При проектуванні другого поверху треба було вирішити кілька проблем: сходи повинні бути практично непомітні; необхідно було виділити місце для відпочинку і роботи; крім того, замовники хотіли, щоб частина другого поверху повідомлялася з першим.

У традиціях стилю "мистецтво і ремесла'

У кінцевому рахунку приміщення другого поверху ми розмістили навколо галереї, що виходить на простір першого поверху. У кожного з членів сім'ї є власне приміщення для занять, сполучається з галереєю. У приміщенні господаря є велике вікно, що виходить на море, а робоче місце господині висвітлюється через два світлових люка.

Спальня господарів, вбудований комору і гардеробна поруч з ванною утворюють обмежену, окрему зону існування. Захована під скат даху ванна і маленький балкон, звернений до моря, забезпечують ізольовану зону для відпочинку.

Боротьба з холодом. Канадські зими суворі, а ціни на паливо високі, тому важливо зберігати тепло. В особливості на холодній північній стороні будинку. Для його теплоізоляції була застосована система з подвійного шару утеплювача зовнішньої стіни, шару ефективного утеплювача покрівлі, а під підлогою — розміщений шар стінового утеплювача.

Всі з'єднання між зовнішньою і внутрішньою www.postroil.com закриті суцільною пароізоляцією товщиною 0,15 мм і зашпаклювати герметиком. Вентиляція будинку здійснюється через вікна і двері в гарну погоду або воздухообменником.

На східній і південній сторонах будинку влаштовані закриті дашки, службовці тамбурами в холодну пору року. Маленька дров'яна піч у центрі будинку — основне джерело тепла — дублюється електричними нагрівачами. Господарі гасили дров'яну піч до відходу до сну і вранці вставали при температурі в будинку близько +18°С. З досвіду кількох зим в середньому витрата дров становив 5,0-7,2 м3 за сезон.

Вікна в будинку. Для зменшення втрат тепла були використані скла з низькою теплопровідністю. Основна маса вікон не відкривається. Вони коштують недорого і майже не вимагають обслуговування. Необхідну природну вентиляцію забезпечують кілька відкриваються вікон у поєднанні з дверима.

Зовні на вікна, засклені одним листом, встановлені рами з проміжним вертикальним бруском на палітурці. Вони виглядають, як ковзні віконні рами без скла і легко знімаються для миття. З кожного вікна відкривається свій вигляд, який змінюється протягом дня. А якщо вам потрібно www.9474444.com рекомедую замовити її тут www.9474444.com