Особливості використання сенсорного змішувача Серед всіх інших видів змішувачів сенсорний відрізняється повною відсутністю всіх інших елементів, крім изливной трубки. Також на корпусі є інфрачервоний датчик, який здійснює автоматичне включення і виключення подачі води.

Зона реагування на рух налаштовується вручну, у межах від 1-го до 30-ти див. Таким же чином настроюється швидкість подачі і відключення води, а також її температура: так що при кожному включенні не потрібно заново її регулювати. При падінні сторонніх предметів сенсорний змішувач реагувати не буде, адже він налаштований на рухомі предмети.

До переваг сенсорних змішувачів можна віднести:

1. Зносостійкість. Термін служби даних сантехнічних елементів значно довше звичайних, адже ніякого фізичного контакту при його використанні не відбувається: особливо це зручно в громадських місцях, де за один день водою може використовуватися кілька сотень або навіть тисяч людей.

2. Гігієнічність. Так як фізичного контакту з механізмом сенсорного змішувача при його використанні не відбувається, відповідно, ніяке забруднення ручок і вентилів їм не страшно. Тому відпадає потреба в постійній дезінфекції сантехнічних приладів і очищення їх від забруднень: особливо зручно це в дитячих і медичних установах.

3. Економія. Як відомо, до казенного майна ставлення завжди менш ощадливо, тому при користуванні водою в громадських місцях її досить часто залишають відкритою. Сенсорний змішувач вирішує цю проблему, адже подача води відключається в автоматичному режимі, після завершення миття рук. Якщо такий змішувач встановлено вдома, то ніколи не виникне переживання про забуту будинку незакритою воді.

4. Зручність. Заданий температурний режим зберігається при кожному новому включенні змішувача, що багато в чому економить час і доставляє зручність: особливо це актуально, якщо в будинку є діти, які, як відомо, люблять довго крутити крани.

Сенсорний змішувач не позбавлений і окремих недоліків:

1. Не підходить для кухні. Із-за специфіки використання змішувача в кухонній раковині краще всього використовувати не

Особливості використання сенсорного змішувача
сенсорну, а важільну систему. Справа в тому, що в умовах кухні доводиться дуже часто змінювати температуру використовуваної води, в залежності від того, що саме зараз миється – посуд, овочі, фрукти, м'ясо або риба. Крім того, часто в кухонній мийці виробляють охолодження тих чи інших страв.

2. Набирання води. У випадках, коли змішувач використовується для частого набрання води, сенсорна конструкція навряд-чи буде оптимальною, хіба що доведеться постійно створювати рухи руками. Тобто, для ванної кімнати такий варіант буде досить незручним.