Реальні приклади розташування пральної машини в квартирі Багато сучасні квартири мають класичну планування і не так багато вільного простору, щоб можна було вільно і гармонійно розмістити всю побутову техніку.

Звичний елемент інтер'єру на кухні – пральна машина. Але, є й інші варіанти, завдяки яким ви зможете заощадити зайве місце в приміщенні.

Реальні приклади розташування пральної машини в квартирі

В першу чергу, щоб визначитись з місцем, необхідно заміряти габарити пральної техніки. Якщо квартира маленька, то не варто вибирати великогабаритну техніку, яка тільки буде заважати функціонувати іншим елементам. Великий асортимент прального обладнання можна знайти у каталозі компанії «Сервіс-ЮГ-ККМ». На даний момент доступні різні комп'ютерні програми по дизайну, завдяки яким ви можете легко вирішити питання – де краще всього виглядатиме техніка.

Як розташувати пральну машинку у ванній кімнаті

Ванна кімната зазвичай не здатна похвалитися великою квадратурою, тому не рекомендується для такої техніки виділяти окреме місце.

Одні з кращих рішень наступні:

• встановити під раковиною;
• виділити конкретну зону, де буде встановлена раковина і пральна машина;
• замінити ванну душовою кабіною;
розташування техніки під сантехнічним шафою.

Професійні дизайнери все частіше схиляються до першого варіанту. Якщо машинка невеликих розмірів і акуратна, то їй завжди знайдеться місце під раковиною, але для установки краще всього запросити кваліфікованого сантехніка. До того ж, такий спосіб є найбільш економічним, а все, що вам потрібно придбати спеціальну раковину.

Що стосується другого варіанта, то для того, щоб досягти гармонії в інтер'єрі рекомендується підбирати раковину, оснащену верхньою панеллю, завдяки якій пральна машинка буде прикриватися. Звичайно, цей спосіб корисний ще й тим, що у вас з'явитися додаткова робоча зона, але використовується вона в основному для естетичного оформлення приміщення.

За порадами багатьох дизайнерів одне з актуальних рішень – заміна великої ванни на компактну душову кабіну. Дане рішення можна назвати якісним і практичним, так як вам не доведеться ламати голову і підбирати певне місце для того, щоб встановити пральну машину.

Якщо санітарний вузол у вашій квартирі суміщений, то побутова техніка і зовсім може знайти місце під сантехнічним шафою. Основна відмінність такого варіант у тому, що він не відбирає зайвого вільного простору, а якщо облаштувати грамотно, у вас навпаки з'явитися додаткова полиця, де можна зберігати різні дрібні речі.

Деякі інші способи розміщення

Звичайно, ванна кімната – ідеальне місце для установки пральної машини, але, якщо це недоступно по ряду причин, можна скористатися й іншими функціональними зонами, наприклад туалетом, кухнею або коридором.

У кухні зустріти побутову техніку можна також часто, як і у ванній кімнаті. Зазвичай вона знаходить місце недалеко від мийки, щоб можна було підключити комунікації до водопроводу. Кращий варіант, природно – під стільницею. Проте, є одна проблема – необхідно, щоб побутова техніка гармонійно виглядала на тлі кухонного гарнітура. В цьому випадку можна використовувати вбудований шафа, оснащений дверцятами.