Вибір і установка кухонного миття Для кухні немає нічого важливіше мийки, тому що вона не тільки полегшує процес приготування (миття продуктів, наприклад), але і грає величезну роль в загальній життя житла.

Для кухні дуже важливо підібрати правильну мийку, адже тим самим ви не тільки поліпшите дизайн кухні, який стане ще привабливішою, але й істотно полегшить використання.

Кухонні мийки бувають найрізноманітніших форм: починаючи круглої або овальної, закінчуючи квадратної або навіть трикутної. Також, раковина розрізняється за кількістю чаш, кількість яких визначається за кількістю людей, що проживають у цій квартирі. У квартирах, де проживає лише одна людина, найчастіше можна спостерігати раковину всього з однією чашею, тому що вона займає менше місця і є дуже зручною при використанні. У великих же квартирах або у власних будинках найчастіше використовую двох або трехчашевую раковину. Тому при виборі кухонного миття, першим ділом варто звертати увагу саме на цю деталь.

Найбільш зручним і вигідним варіантом є раковина з нержавіючої сталі, т. до. вона витримує різні температурні перепади і відмінно підходить під кожен інтер'єр кухні, що дуже зручно. Також, цей матеріал дуже легко відмивати від забруднень, його дуже складно деформувати (змінити форму) і на ній дуже складно залишити якісь подряпини. Однак єдиним її недоліком є те, що вода шумить, коли стикається з самої раковиною. Але якщо ви готові викласти більше грошей на мийку, то в більш дорогих моделях цей дефект усунуто.