Як правильно організувати ремонт кухні Одним з досить дорогих і складних ремонтів вважається ремонт кухні. Оскільки кухня постійно використовується, тобто необхідно мити посуд, готувати їжу і т.

д. але на час ремонту і воду, і плиту необхідно відключити, то це і створює складність www.postroil.com.

Якщо вам потрібно дізнатися, які capitalpolis.ru кращі у своїй ніші, тоді рекомендую вам подивитися сайт capitalpolis.ru на цьому сайті ви знайдете повну інформацію про страхових компаніях, а також почитати відгуки клієнтів.

Підбір матеріалів для оновлення кухні повинен бути таким, щоб підлога витримував при падінні сковорідок і каструль, з часом не стирався і від пролитої води не ставав слизьким. Стіни повинні бути такими, щоб їх зовнішній вигляд не псувався від миття водою і, до того ж, вони повинні легко митися. Як правило, ремонт кухні передбачає і купівлю www.postroil.com.

Безумовно, відразу виникають питання, з чого саме починати ремонт. У першу чергу під час ремонту кухні її потрібно звільнити від плити, мийки й меблів. Ремонт буде проходити вже в порожньому приміщенні. Важливим питанням є заміна www.postroil.com. Якщо Ви передбачаєте їх замінювати, то спочатку слід зробити цей крок. Справа в тому, що при замінено вікна стіни частково пошкоджуються, а підвіконня змінює свій розмір. Саме тому починати ремонт, замінюючи вікно, доцільно. Можна вибрати www.postroil.com.

Наступний етап – заміна електропроводки і труб. Для того щоб це було зроблено грамотно, насамперед необхідно розробити проект майбутньої кухні. Потрібно точно розрахувати, де саме буде стояти плита, мийка, машина для миття посуду, а також інша техніка. Треба визначитися з електророзетками і підсвічуванням.

Необхідно виміряти довжину стін, їх висоту – все це потрібно, щоб у наслідку не помилитися також з вибором меблів. Створюючи проект кухні, заздалегідь потрібно представити як саме буде виглядати кухонні меблі після ремонтних робіт.

Якщо труби у вашій квартирі не замінені, то їх обов'язково потрібно міняти. Найчастіше в квартирі труби змінюються відразу скрізь. Тобто при замінено труб на кухні зазвичай їх змінюють і в ванній кімнаті і туалеті. При плануванні витрат на ремонт це треба мати на увазі. Дуже важливо на кухні правильно вибрати всі місця для розеток.

Сучасні мийки зазвичай мають можливість підключення гнучкими www.postroil.com. Це дозволяє в наслідок зрушувати мийку в обидві сторони приблизно на півметра. Але, звичайно, до іншої стіни її поставити не вийде.

Як правильно організувати ремонт кухні
Нову кухню навряд чи прикрасить стара батарея опалення. Якщо немає можливості її заміни, то можна встановити декоративний екран або її пофарбувати під колір кухні. При заміні можна встановити алюмінієвий радіатор. Заміна батареї передбачає певні труднощі.

Необхідно відключення опалення у сусідів з нижнього і верхнього поверху, оскільки така операція без зливу води із системи неможлива. Зварювальні роботи коштують недешево і ця робота досить брудна. Одночасно цю роботу повинні будуть комплексно проводити зварювальники і водопровідники.

Після цього процесу необхідно прокласти дроти, а також у точній відповідності з дизайн проектом кухні встановити розетки. Далі фахівці рекомендують замінити дверцята вбудованих комор і двері в кухню. Останню можна не міняти, але встановити арку замість неї. Це візуально створює ефект збільшення площі приміщення. Але відсутність дверей передбачає встановлення потужної витяжки.

Це має свої мінуси. Знаходитися прямо біля плити при роботі цієї www.postroil.com холодно, до того ж вона дуже сильно шумить в подібному режимі. Необхідно враховувати це при вирішенні питання наявності двері. Дверцята антресолей або вбудованої комори можна замовити такими ж, яким буде фасад меблів нової кухні.