Що в першу чергу слід знати про натяжні стелі В даний момент, при облаштуванні інтер'єру власне житло, власники все частіше почали віддавати перевагу застосуванню різних сучасних і вельми практичних рішень.

Так, наприклад, стіни сьогодні досить часто облагороджують за допомогою рідких шпалер, ванни та кухні декорують спеціальною плиткою з оригінальною фотодруком, а безпосередньо на стелях монтують різні види натяжних конструкцій.

Застосування при облагороджуванні житлових приміщень різного роду інноваційних матеріалів не тільки абсолютно не збавляє їх привабливість, але і допомагає робити внутрішній простір набагато більш практичним і функціональним. Все це, звичайно ж, в повній мірі відноситься до абсолютно всім сучасним матеріалам і, природно, до натяжних стельових систем.

Різновиди натяжних систем

Що в першу чергу слід знати про натяжні стелі
Завдяки величезному різноманіттю різноманітних текстур, кольорів, а також видів самих полотен і методів монтажу, натяжні стельові конструкції здатні створювати неймовірно затишну атмосферу практично в будь-яких приміщеннях. Однак, незважаючи на загальний принцип, подібні системи можуть вельми серйозно відрізнятися, хоча принципово вони зазвичай поділяються на два типи: плівкові і тканинні.

Досить популярні французькі стелі постійно проводяться тільки виключно з ПВХ-плівки. Пояснюється це, як правило, по більшій частині тим, що подібний матеріал відрізняється своїм неймовірно великим асортиментом, цілком прийнятною вартістю і особливою практичністю.

При цьому безпосередньо по своїй текстурі стелі плівкового типу можуть бути:
• Матовими.
• Дзеркальними.
• Глянсовими.
• Сатиновими.

Що в першу чергу слід знати про натяжні стелі
Процедура встановлення даних систем зазвичай здійснюється за рахунок застосування спеціально технології термічної усадки. До мінусів у подібних конструкцій можна віднести хіба що тільки підвищену крихкість самої плівки, яка дуже легко може пошкодитися навіть в ході монтажу.

Що ж стосується натяжних систем, виконаних у текстильному варіанті, то у них в якості полотна замість плівки використовується спеціальний плетений тканинний полотно, просочене особливим розчином. У плані своєї міцності такі тканинні конструкції досить серйозно перевершують своїх плівкових аналогів і, до того ж, ще й зовсім не бояться вельми серйозних температурних перепадів. Недоліком таких стель вважається те, що таке полотно володіє досить низьким рівнем пластичності, а також відрізняється досить мізерним різноманітністю колірної палітри.