Вибираємо ламінат для дому Ламінат (ламіноване підлогове покриття) являє собою плиту з двп, з обох боків якої проклеєна просочена смолами папір. На зовнішню сторону наклеюють декоративний папір з малюнком під камінь, плитку, дерево або інше, і ламінується спеціальними смолами.

Таке підлогове покриття популярним завдяки своїй практичності і довговічності. Але слід мати на увазі, що товщина ламінату може варіюватися від 6-12 мм і від цієї різниці залежить стійкість і звуко - теплоізоляційні властивості.

Як підібрати ламінат для житлового приміщення:

Кухня

Вибираємо ламінат для дому
Кухня в будинку досить жваве місце, особливо якщо сім'я велика. Тут необхідно підтримувати чистоту щодня і без вологого прибирання кожен день не обійтися. Тому тут доцільно використовувати вологостійке ламіноване покриття на підлогу з фактурною поверхнею, яка допомагає уникнути ковзання. Для більшої надійності стики покриття можна обробити спеціальною мастикою. Клас покриття тут повинен бути не нижче 33.

Спальна кімната

При виборі ламінованого підлогового покриття для спальні та дитячої кімнат необхідно звернути на якість смол, якими просякнута дошка. Саме від цього залежить властивість шумопоглинання, яке просто необхідно в цих житлових кімнатах. Деякі виробники пропонують ламінат з готової звукоізоляційною прошарком, але сподіватися тільки на неї не варто – краще всього перед монтажем підлогового покриття використовувати спеціальні матеріали для утеплення та звукоізоляції. В цьому випадку можна бути впевненим, що стать не буде скрипіти під ногами, зникнуть протяги і ослабне ударний шум.

Ванна кімната

Вибираємо ламінат для дому
Тут необхідний водостійкий вигляд ламінату. Його відмінність від вологостійкого полягає в тому, що він проводиться на основі плит пвх, які зовсім не вбирають воду. При постійному зіткненні з водою ламіноване підлогове покриття водостійкого типу не жолобиться і не втрачає своїх властивостей і зовнішнього вигляду. По своїм технічним характеристикам дане покриття схоже з керамічною плиткою. Клас ламінату для ванної кімнати -32 і 33.

Передпокій

Підлога в передпокої житлового приміщення також має достатнє навантаження із - за своєї високої прохідності. Влажнаяуборка в передпокої проводиться так само часто, як і на кухні, тому тут варто застосувати вологостійкий ламінат 34 класу.