Переваги масивної дошки Матеріал під назвою – масивна дошка є звичайним дерев'яною підлогою, для створення якого використовуються інноваційні технології та сучасне обладнання.

Вибір забарвлення різноманітних відтінків дошки з масиву - досить широкий і це не тільки природні кольори натурального дерева. Сьогодні існує багато різних способів змінити зовнішній вигляд дерев'яної дошки. Наприклад, великою популярністю користується ефект зістарювання поверхні підлоги. Якщо поглянути на це покриття, створюється враження, що це покриття використовується дуже давно. Слід зазначити, що цю масивну дошку можна використовувати не у всіх інтер'єрах. Щоб поліпшити оформлення найкраще користуватися дошкою інкрустованою латунню або бронзою.

Інший варіант, який використовується для обробки дошки, полягає в тонуванні. Використовуючи цю технологію дерево можна забарвити за допомогою масел і морилки, які додадуть йому різні колірні відтінки. Саме завдяки такій можливості масивна дошка часто застосовується для створення сучасних інтер'єрів приміщень.

Сьогодні існує безліч варіантів поліпшити декор підлоги, використовуючи масивну дошку. Це покриття відноситься до найбільш респектабельним, тому що при виборі паркету купується натуральна деревина, що має вишуканий і шляхетний зовнішній вигляд.

Відмінність масивної дошки, переглянути види і особливості якої можна www.woodline.by від звичайного дерев'яного статі, полягає в тому, що по її периметру є пази і виступи. Завдяки цьому з'являється можливість для щільного укладання дощок між собою. Як відзначають фахівці, масив є тим же паркетом, але який може прослужити набагато довше. Найголовнішим є, його правильна укладка і особливий догляд.

Перевага цього типу підлогового покриття полягає не тільки в довговічності, але і зовнішньої краси. Масивна дошка виглядає як добротний, стильний і грунтовний підлогу. Купуючи масивну дошку для квартири необхідно керуватися її розмірами та площею приміщення. Масивним паркетом можна користуватися навіть в бальних залах, камінної або кімнаті для гри в більярд. Завдяки великим довгих дошок, можна домогтися візуального подовження приміщення.

Звичайно, масивна дошка може бути настелена в таких приміщеннях як кухні і спальні. Для додання підлозі ефектного і гідного зовнішнього вигляду, кімнату слід оформити таким чином, щоб вона була світла і простора. Витративши багато грошей на придбання масивної дошки, більшість людей прагне до економії на її укладанні, що є великою помилкою. Правильну укладку паркету www.woodline.by можна порівняти з ювелірною роботою. Тому якщо буде порушена технологія укладання, є ризик псування матеріалу і дорогих засобів для його монтажу.