Як правильно вибрати холодильник Зараз виробництвом побутової техніки займається вітчизняний і зарубіжний ринки, вдосконалюючи при цьому кожну нову модель. У сучасному світі холодильники відрізняються своїм дизайном, що дозволяє гармонійно вписати їх в існуючий кухонний інтер'єр.

Деякий час тому великим попитом стали користуватися моделі холодильників вбудованого типу, які стали популярними за рахунок своєї потрібності і актуальності. Дизайн – не основний параметр, який дозволяє відрізнити холодильники між собою, адже кожна модель має свої унікальні характеристики. Варіантів – безліч, і дуже важливо вибрати саме той, який буде підходити вам. Перш ніж йти в магазин побутової техніки за покупкою, варто ознайомитися з основними параметрами, які притаманні холодильникам. На майбутнє варто враховувати, що техніка з часом може вийти з ладу, але це не стане проблемою, адже зараз існує чимало сервісів, які проводять ремонт обладнання, наприклад, по наступним посиланням - holodilchic.ru.

Як правильно вибрати холодильник

Вибір обсягу

Цей параметр залежить від того, який квадратури ваша кухня, скільки чоловік в сім'ї і які ваші особисті потреби. На даний момент холодильник може бути однокамерним, двокамерним і сайд-бай-сайд. Якщо у вашій родині не більше двох чоловік, вам достатньо буде однокамерної моделі, яка не відрізняється великими розмірами (висота 150 см). Коли в сім'ї 3 – 4 людини, то більш оптимально вже вибирати двокамерну модель, обсяги якої варіюються від 400 до 600 літрів, а висота – 210 см

Якщо в сім'ї ще більше людей, то допоможе згрупувати всі продукти на тиждень вперед модель холодильника сайд-бай-сайд. Такі холодильники зараз по праву можна назвати найбільш місткими, адже їх обсяг може досягати 800 літрів, ширина – 1.2 метра, а також кількість камер від двох і більше. Особливістю подібних моделей можна відзначити той факт, що вони мають кілька температурних зон, а також відсік, де можна регулювати вологість. Чимало подібної техніки додатково здатні охолоджувати напої і генерувати лід. Однак, щоб встановити такий холодильник, потрібно чимало вільного простору на кухні.

Характеристики холодильників

Щоб користуватися холодильником було зручно і економічно, при його виборі варто враховувати багато параметрів, серед яких:

• клас енергоспоживання. Холодильник відрізняється тим, що споживає немало енергії, у порівнянні з іншою технікою в будинку, тому дуже важливо, по можливості, знизити цей параметр. Зараз випускають моделі, які відрізняються між собою класом енергоспоживання, і найвигіднішим у цьому плані вважається А-клас;

• вид розморожування. Крапельне, ручне і no frost розморожування – доступні методи розморожування холодильників. Ручний варіант вже не зустрічається в моделях, які випускаються останнім часом. Крапельна технологія розморожує холодильник, а весь конденсат стікає по задній стінці в спеціально відведений для цього випарник. No Frost і зовсім не утворює іній, в слідстві чого такий вигляд зараз найбільш затребуваний;

• рівень шуму. Відштовхуючись від світових стандартів, максимальний рівень шуму, доступний компресорним холодильників – 53 дБ. Чим нижче цей показник, відповідно, менше буде шуміти техніка. Однак, тут дуже важливо правильно встановити холодильне обладнання, інакше навіть максимально тихі моделі в процесі експлуатації будуть видавати неприємні звуки.