Різновиди утеплювачів У багатьох оздоблювальних роботах зараз застосовуються різні види утеплювачів. Однак тільки деякі з них є якісними і надійними.

На сайті www.akvilon.ua представлені утеплювачі різного виду.

Ви хочете утеплити стіни житлового приміщення, виберіть в каталозі той матеріал, який більше підходить. Потім придбайте його на будівельному ринку. За вартістю він є дешевим. Досить складною і відповідальною роботою є утеплення приватного будинку або котеджу, тому, що більшу частину року на території Російської Федерації холодно.

Виробники випускають зараз різні види утеплювачів. У зв'язку з цим вибрати і придбати їх не становить великої праці. Найдешевший і простий утеплювач – це солом'яні блоки. Але саманні будинки зараз майже ніхто не будує.

Скловата - це найпоширеніший утеплювач. В даний час про неї знають практично всі мешканці світу. За якістю ж вона анітрохи не відстає від багатьох інших сучасних оздоблювальних матеріалів. При цьому тепло в приміщенні зберігається.

Різновиди утеплювачів
Базальтова плита має відмінні теплоізоляційні властивості. Працювати з нею легко. Вартість прийнятна, низька. Виробники випускають його з конвеєра у вигляді рулонів. Постеліть їх на горище. Мерзнути стіни і стелю не будуть.

У пінопласту якості ще вище, ніж у багатьох інших утеплювачів. Утепліть їм стіни кухні і житлових приміщень. Монтуючи пінополістирол, обов'язково виконуйте всі правила. Запам'ятайте, що цей вид утеплювача не кришиться і не ламається. Використовується при роботі під час виконання стяжки підлоги.