Які бувають вбудовані витяжки для кухні і як їх вибрати Одним з найважливіших видів вбудовуваної техніки для кухні є витяжка purichvalera.com детальніше про кухонні витяжки. Завдяки їй повітря в "харчоблоку" завжди буде чистим і свіжим, без неприємного запаху пригорілої їжі.

Зараз випускаються два типи витяжок: одні вбудовуються безпосередньо над плитою, а другі - в кухонний стіл. Перші мають розсувний повітрозабірник, що складається з двох елементів і коштують дешевше, ніж ті моделі, які монтуються окремо. Причому вбудовуються вони не в стелю, а в спеціальний витяжна шафа.

Управління такою витяжкою теж буває двох видів: кнопкове і слайдерное. У першому випадку користувач може, натискаючи на кнопки, регулювати потужність витяжки. Слайдерный тип управління передбачає пересування спеціального слайдера, який допомагає встановити необхідну потужність повітрозабірника. Дуже зручні будуть моделі витяжок з сенсорним управлінням. Ціна вбудованої в шафку витяжки порівняно невелика і починається від 2 тисяч рублів.

Інша справа - витяжні пристрої, які вмонтовуються в стільницю. Найчастіше їх виробником є фірма "Доміно", Необізнана людина навіть не побачить витяжки, вбудованої поруч з плитою: йому буде видно лише тонка смужка повітряного заборника. Ще недавно такі витяжки були чимось на зразок екзотики, зараз же їх можна зустріти на багатьох кухнях.

Плюс подібного пристрою в тому, що вони поглинають брудне повітря задовго до того, як він підніметься до стелі. Але і коштують такі витяжки набагато дорожче: цінники на них в магазинах побутової техніки починаються від 40 тисяч рублів. Тому подібний агрегат може дозволити собі далеко не кожен.

Перед тим, як купити витяжку і вбудувати її в стіл або над плитою, потрібно ознайомитися з її продуктивністю. Вона вираховується так: кубічний об'єм кухні множиться на 10 або 12. За санітарними нормами, саме стільки разів змінюється кухонний повітря за 60 хвилин. Ще не зайвим буде знати, що вбудовується в шафу кухонну витяжку треба розташувати не нижче 65 сантиметрів над плитою. Правильно обрана з урахуванням проивзодительности, вбудована витяжка забезпечить чистоту повітря на кухні і у всій квартирі і буде чудовою помічницею для домогосподарок.