Будинок з незвичайним плануванням Переселитися з орендованої протягом декількох років квартири у власний будинок для будь — якої родини- велика радість. А для сім'ї, в якій є ще два малюка ця подія стала втіленням давньої мрії.

Архітектурну частину проекту розробив знайомий www.postroil.com. Звели ж будинок професіонали фірми «Variodomo». Під забудову цілком вистачило земельної ділянки площею близько 978 м2. Будинок зовні і всередині оздоблений деревом.

Оптимальна планування Зовні будинок справляє враження надійного притулку. Це відчувається вже біля парадного входу, навіс над яким може вкрити відвідувача від негоди під час очікування відповіді на дзвінок. Піддашшя спирається на потужні дерев'яні стійки і являє собою як би дах над третім фронтоном. Скління парадного входу простягається до самого даху і добре пропускає денне світло в передпокій і галерею. Трикутний еркер з великою площею скління забезпечує хороше освітлення вітальні-їдальні.

Будинок з незвичайним плануванням
Передпокій безпосередньо пов'язана з приміщеннями нижнього поверху. Праворуч від входу розташовані туалет і технічне приміщення, в якому є місце для того, щоб діти, роззувшись, могли залишити в ньому брудне взуття. З передпокою в простору вітальню-їдальню можна увійти через засклену двері. Головна особливість вітальні-їдальні — діагональна стіна, що надає кімнаті своєрідний вигляд. Завдяки двом эркерам з низько опущеними www.postroil.com засклених прорізів ця кімната нагадує світлий зимовий сад. Тут добре себе почувають не тільки рослини, за якими дбайливо доглядає господиня, але і всі, хто б сюди не зайшов. На іншій стороні приміщення, проти входу на кухню, розташований великий обідній стіл. На кухні обладнаний куточок для сніданку.

Будинок з незвичайним плануванням
Будь-яка із двох дверей дозволяє через терасу вийти в сад. У погану погоду на терасі можна затишно розташуватися під нависає дахом. Сходи з передпокою веде в мансарду, по якій через невелику галерею можна потрапити в будь-яку з чотирьох кімнат мансардного поверху — дві дитячі, спальні або ванної кімнати.

Кожна дитяча висвітлюється з двох сторін: через вікна на стороні фронтону і через слухові вікна. Подібним же чином висвітлені й інші дві кімнати. Правда, у ванні зроблено похиле вікно, вбудоване в площину даху. А в спальню світло проникає через засклену двері, що ведуть на балкон. У дитячих кімнатах змонтовані вимикачі з підсвічуванням — адже діти деколи бояться темряви.

Вікна будинку не зовсім звичайні: вони забезпечені тільки одній горизонтальній перемичкою-горбилькамі, що більше підходить для сучасного будинку. Цей ефект ще більше підкреслюється свіжої сіро-блакитний забарвленням фасаду.

Будинок з незвичайним плануванням

Зведення будинку Фірма поставила і оштукатурила будинок протягом двох тижнів. Будівельники можуть звести будинок «під ключ», так і «під оздоблення», яку забудовник може справити потім власними силами. Будинок сім'ї Рідель був побудований «під ключ».

За матеріалами журналу "ДІМ"