Японські штори для кухні Для сучасної кухні до дизайну штор пред'являються така вимога, як функціональність при використанні і мінімальну кількість деталей. У тому випадку, коли кухня є приміщенням, поєднаним з вітальні, або сама по собі кухонна кімната простора, то доречні важкі класичні гардини або портьєри.

Для кухонь невеликого розміру краще підійдуть бамбукові, рулонні або римські штори, а також штори в японському стилі. Як правило, в невеликих кухнях штори мають довжину до підвіконня або відкриваються з використанням принципу жалюзі.

Дуже популярним видом дизайну є панелі або японські штори. Японські панелі прості, оригінальні, сучасні, а також вельми привабливі і практичні. Вони виготовляються з бамбука, льону, шовку, натуральної бавовни, легких прозорих тканин. Такі штори можуть мати довжину до підлоги. Їх ширина коливається від 40 до 80 див. Японські штори нагадують по конструкції вертикальні жалюзі.

Вони можуть бути складені з декількох панелей, які розрізняються за кольором і фактурі. Як правило, ширина алюмінієвого профілю для кріплення японських штор становить 60 див. Прекрасно походять японські штори для зонування на кухні в якості перегородки-ширми, а також для оформлення великих вікон. До основних переваг цих штор ставитися простота монтажу, легкість у догляді, а при виготовленні невеликий витрата тканини.