Комфортний будинок для великої родини Ґрунтовність, добротність і www.postroil.com — ось основні переваги цього одноквартирного будинку. Його найбільш характерні зовнішні риси: високі вікна еркера, широкі звиси даху, слухове вікно трапецієподібної форми.

Незвичайний і інтер'єр будинку.

Площа приміщень першого поверху — 125 м2, мансардного — 87 м2. Цього простору цілком достатньо, щоб у домі могла з комфортом жити сім'я з п'яти осіб. Так, на першому поверсі крім звичайних вітальні-їдальні, кухні та ванної кімнати передбачені дві спальні — для батьків і однієї дитини. Між ними розміщена гардеробна, праворуч біля самого входу — туалет для гостей. У ванній кімнаті є душ.

Поруч з кухнею знаходиться кладовка, площа якої (майже 4 м2) дозволяє використовувати її для www.postroil.com не тільки продуктів, але й різних предметів домашнього вжитку. Те, що вітальня-їдальня і кухня розташовані поруч, дало можливість зменшити площу останньої до 9 м2. У цьому планувальному рішенні www.postroil.com не переходить безпосередньо в коридор, а пов'язана з ним дверима. Тому спальні і ванна являють собою окрему замкнену зону.

Комфортний будинок для великої родини

На мансардному поверсі поряд з двома дитячими, гостьової і ванною передбачена студія площею 34 м2 і з трьома вікнами, завдяки яким в ній багато світла. Це дозволяє використовувати студію і як другу вітальню, і як комфортний кабінет, і як кімнати для ігор.

Комфортний будинок для великої родини
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Габаритні розміри будинку -12,5x11,0 м.
Обсяг забудови - 734 м3.
Конструкція стін: дерев'яний каркас;
теплоізоляція: твердий піноматеріал;
армований подштукатурный шар: штукатурка.
Товщина зовнішньої стіни - 25,4 див.
Особливі деталі -еркери на вході і у вітальні-їдальні;
трапецієвидний слухове вікно;
внутрипольное опалення.
Дах-двосхилий з нахилом скатів - 38
покрівля - бетонна черепиця.
Середній коефіцієнт теплопередачі зовнішньої стіни - 0,192 Вт/(м2-К).
Ступінь звукоізоляції - 47 дБ.