Кухонні фартухи-скинали їх декоративні властивості Практично у кожної красуні-господині є фартух, який може мати кольоровий, однотонний, святковий і простий вигляд. Точно також і сучасні кухонні скинали можуть бути представлені в різних дизайнерських рішеннях.

Так, однотонні панелі носять назви «лакобель»: вони виконані з скла і рівномірно пофарбовані в один колір. Досить часто у лакобелі зустрічається глянсова поверхня, тоді як матова поверхня скла, як правило, характерна для лакомата, яка, до того ж, покривається ще і лаком.

Якщо www.zerkala.ru підібраний у відповідності з інтер'єром кухні, приголомшливого ефекту вам не уникнути. Ваші гості оцінять шик і красу такого оформлення кухні.

Кухонні фартухи-скинали їх декоративні властивості
Тим не менше, якщо ви маєте намір проявити свою творчість та навички дизайнера, тоді вам варто звернути свою увагу на кольорові панелі або спеціальну обробку скла.

Спочатку, стінові скинали виготовляються зі скла, після чого на них відразу ж наносять піскоструминний малюнок. До речі, завдяки стандартній фотодруку або ж художнього розпису, такі панелі можна прикрасити практично будь-яким малюнком.

До того ж не зайвим буде відзначити і те, що на скляну стіну ви можете сміливо наносити будь-який вподобаний малюнок (важливо, щоб він гармонійно вписався в інтер'єр приміщення).

Це може бути як стандартний натюрморт з соковитими і яскравими фруктами або овочами, набір для чаювання або ж чашка з паруючим кави, зображення відомого мегаполісу або картини на морську тематику. Якщо вам по душі абстрактні мотиви, то варто розглянути варіант з розмитим або ж нечітким малюнком на стіні.