Одинважільний змішувач для кухні Mora Izzy Багато всесвітньо відомі бренди починали свою історію досить скромно - з нечисленного вузькопрофільного виробництва. Шведська компанія Mora, на сьогоднішній день іменитий постачальник водорозбірної арматури, більше 140 років тому випускала крани, призначені для установки на винні бочки.

Сьогодні у її асортименті змішувачі для ванн, біде, кухонних мийок, термостати для душу, рушникосушки, безконтактні змішувачі із сенсорним керуванням для місць громадського користування, сантехнічні пристрої для людей з обмеженими фізичними можливостями.

Лінійка змішувачів Izzy може похвалитися високотехнологічним дизайном, якістю підібраних матеріалів, довговічністю, економічністю і, що особливо важливо, адаптованістю до жорстких умов російського водопроводу.

Mora Izzy для кухні вражає пишністю прямолінійних форм. Вертикальна трубка виливу геометрично пов'язана з похилим закінченням. У підстави вилив має розширення, з якого гармонійно «виростає» важіль регулювання натиску і температури води.

Незвично його положення щодо виливу: традиційно рукоятку проектують з однієї поздовжньої осі з виливом. В даному випадку вісь важеля і, відповідно, картриджа перпендикулярна їй.

Такий прийом дуже зручний, оскільки висота виливу в моделі Izzy і його суворе вертикальне положення обмежували б доступ до задньої частини змішувача, де традиційно розміщують рукоятку. Благородство зовнішнього вигляду підкреслює якісне www.postroil.com не містить у своєму складі шкідливих для здоров'я людини компонентів.

Одинважільний змішувач для кухні Mora Izzy
Змішувач комплектується легкоразборним керамічним картриджем, диски якого, виготовлені з високою точністю, забезпечують повну герметичність вузла і плавність ходу. Завдяки ідеальну підгонку деталей один до одного на тертьові частини немає необхідності наносити герметизуючу і антифрикційні мастила, що має властивість вимиватися під час експлуатації.

Щоб уникнути пошкоджень складових картриджа твердими механічними частинками, що містяться у воді, бажано встановити фільтри грубого очищення. Мінімальна кількість збірних деталей картриджа підвищує його ремонтопридатність і одночасно знижує собівартість.

В www.postroil.com Mora використовуються два механізми економії води: Turbo-Jet і технологія ESS. У першому випадку пристрій обмежує напір води, автоматично опускаючи рукоятку на половину кута підйому. Якщо необхідно наповнити водою ємність, потрібно примусово встановити ручку в її кінцеве положення. Як тільки буде відпущений важіль, обсяг потоку знову зменшиться вдвічі.

Цей принцип заснований на психофізичної особливості людини: ми майже завжди відкриваємо кран «на повну» і тільки потім вибираємо оптимальний напір, безцільно витрачаючи при цьому воду. Крім того, Turbo-Jet допомагає уникнути гідроудару в системі водопроводу, ймовірність якого виникає при різкому закритті крана, провокативній стрибок тиску до 15-17 атм.

Одинважільний змішувач для кухні Mora Izzy
Друге пристосування для економії витрати гарячої води - ESS - особлива регулювання важеля. Традиційно серединное положення (коли вода змішується в пропорції один до одного) встановлюють так, щоб ручка була спрямована вперед. І в більшості випадків користувач відкриває кран саме в цьому положенні, навіть коли в гарячій воді немає необхідності. Але у змішувачів Mora такий «трюк» не пройде.

Якщо «бездумно» підняти важіль, то поллється тільки холодна вода, причому інтенсивність струменя буде на 30% менше максимальної потужності потоку. У разі коли потрібна тепла або гаряча вода, слід повернути ручку вліво. В цілому це дозволяє економити 10-15% «окропу» в житлових будинках ідо 50% - в громадських будівлях.

У всіх змішувачах Mora передбачена жорстка підводка з цанговим приєднанням типу «метал-метал». Це обумовлено тим, що в Швеції відмовилися від гнучкого варіанта взагалі зважаючи на його недовговічності, що дещо знижує мобільність монтажу, зате виключає ймовірність протікання. Сертифікати ISO 9001 та ISO 14001 підтверджують високий рівень якості водорозбірної арматури. Гарантія на змішувачі - 5 років.