Як подарувати нове життя старого будинку Якщо ваше сьогоднішнє житло викликає у вас невдоволення, у вас немає бажання повертатися туди після робочого дня, ви мрієте про майбутнє будинку, пора задуматися – може пора подбає про домашній затишок вже сьогодні?

Зробити будинок місцем, де можна розслабитися після важкого трудового дня, а будні – заповненими позитивом, цілком у ваших можливостях.

Як обладнати свій будинок www.bms-home.ru можна дізнатися на bms-home.ru. Адже ми самі створюємо свій світ. Як? У нас п'ять органів почуттів – вплинути можна на кожен.

1. Зір

Існує величезне розмаїття рекомендацій від дизайнерів, як візуально збільшити простір або поєднувати кольори і більшість з них доречні, доступні і прості . Більш детально варто задуматися про дрібниці, з яких складається все наше життя. В першу чергу в будинку має бути приємне освітлення. Цікавим рішенням може стати так званий «теплий світло». Іноді дуже затишно виглядають кілька джерел світла по всій кімнаті замість величезної люстри на стелі. Можливо, в кімнаті є стіна, освітлювана кожен день заходом – можна повісити на неї скляне намисто на волосіні або поставити біля цієї стіни позолочену вазу або статуетку і вона кожен вечір буде грати яскравими фарбами. Можна експериментувати до безконечності... Ще один варіант – зробити для будинку своїми руками, яку-небудь дрібницю, надати будинку унікальність.

2. Слух

Додому, де сусіди вічно роблять ремонт, повертатися хочеться менше всього. Тоді на допомогу приходять звуки природи, спокійна і приємна музика. Якщо в будинку є місце, де прозирає – цей недолік легко можна перетворити на гідність – повісити перед потоком повітря китайські дзвіночки. Тільки «музику вітру» треба дуже обережно вибирати в магазині сувенірів, що б в подальшому вона не виявилася дратівливою.

3. Нюх

Наукою давно доведено, що ефірні олії сприятливо впливають на фізичний і моральний стан людини. Безліч видів ефірних олій зовсім не дорого можна зараз придбати в аптеках. Ароматична лампа допоможе створити неповторне відчуття тепла, затишку і романтики. Також можна вимити підлогу в будинку теплою водою з хвойним ефірним маслом і ви ніби опинитеся посеред соснового лісу.

4. Дотик

Маленький килимок з довгим ворсом біля ліжка або м'який, пухнастий халат завжди зігріють дому рано вранці або після важкого робочого дня.

Як подарувати нове життя старого будинку
5. Смак

Цукерки, зроблені власноруч, суміші чаю, соління в красивих баночках – будь-яка така дрібниця додасть неповторний шарм і чарівність кухні. Головне – відчути смак життя і слідувати своїм відчуттям.