Різноманітність типів раковин для кухні У сучасному світі кожна кухня обов'язково оснащується різними сантехнічними приладами, основний з них – мийка, яка дозволяє швидко та якісно вимити посуд.

Щоб зробити правильний вибір, у першу чергу необхідно розрізняти типи мийок.

Різноманітність типів раковин для кухні

Подвійна мийка

Такий тип мийки обладнаний стінкою, що розділяє її на дві секції. Прямокутна форма – найбільш зустрічається в побуті, однак існують моделі, зроблені у вигляді півмісяця, де задня стінка пряма й вигнута. Таке сантехнічне рішення є дуже зручним, так як у першій секції ви замачиваете посуд, а в другій – ополаскиваете.

У разі, якщо кухонне приміщення маленького об'єму, то краще підійде одинарна мийка. Ще одним мінусом подвійний мийки можна назвати невеликі розміри секцій, що не дозволить помістити в них забруднений деко.

Класична одинарна мийка

Виріб такого типу оснащене глибокою виїмкою в єдиному екземплярі, з краном, кріпиться як на стільниці, так і до самої стіни. Гідність цієї мийки – універсальність, що дозволяє їй відмінно виглядати на кухні будь-якого дизайну. Для більш сучасних інтер'єрів підходить одинарна мийка, виготовлена з нержавіючої сталі, але її вартість буде більше, до того ж, оснащувати її необхідно відповідної тумбою, непідвладний впливу вологи.

Різноманітність типів раковин для кухні
Різноманітність типів раковин для кухні

Врізна мийка

Такий тип сантехніки вважається найбільш популярним в наш час. Встановлюються вони шляхом врізання в саму стільницю, а за допомогою спеціальних бортів закриваються отвори. Такі мийки легко монтувати, до того ж встановити її можна в стільницю, виготовлену з будь-якого матеріалу. Подивитися різні сантехнічні вироби можна на сайті - www.artkeramika.dp.ua.

До того ж, з плюсів мийки можна виділити невелику вартість. Вибирати такий виріб необхідно акуратно, так як не всі врізні мийки підходять під заданий інтер'єр.

Різноманітність типів раковин для кухні

Врізна мийка з низьким рівнем

Даний тип сантехніки складений при монтажі, так як він передбачає встановлення мийку нижче рівня самої стільниці. При установці такого типу поліпшується ефект чищення.

Мийка не передбачає наявність бортів, відповідно, бруд не накопичується біля бортів. Якщо і буде яке-небудь забруднення, його легко можна буде скинути в раковину, скориставшись ганчіркою. За естетичний зовнішній вигляд виробу доведеться розплачуватися складним монтажем і високою вартістю.