Як вибрати ламінат на кухню Як вибрати ламінат на кухню

Все коли-небудь закінчується, в тому числі і ремонт у Вашій квартирі. Правда, залишилася ще одна проблема - чим покрити підлоги на кухні?

Ваші знайомі підказали, що найбільш підходящим для цієї мети матеріалом стане ламінат. Ви згодні, але розумієте, що знаєте про це покритті тільки з чуток, а вже годиться він для покриття підлоги на кухні, одним з найбільш частих місць перебування мешканців, сказати точно не зможете. Після прочитання цієї статті Ваші сумніви легко і швидко зникають.

Поговоримо про достоїнства

Про те, що ex-parket.ru користується дикої популярністю у вітчизняного споживача можна судити хоча б за відгуками тих, хто його придбав у компанії «Ексклюзив Паркет». Підлоги в кухні, покриті ламінатом, будуть відмінно виглядати. Матеріал відрізняється практичністю, довговічністю і в кінці кінців красою. Окремо варто сказати і про простоту догляду за такими підлогами. Монтаж під силу виконати як фахівцям, що мають досвід у вирішенні подібного роду завдань, так і просто чоловікам, які люблять облаштовувати своє житло власними руками.

Критерії грамотного вибору

Нагадаємо, мова йде про кухню - приміщенні з підвищеною вологістю і температурою. Доречно говорити про високу ймовірність більш сильних механічних навантажень. Матеріал потрібно вибрати добротний і якісний.

Рада! Для посилення водовідштовхувальних властивостей ламінату стики між панелями потрібно обов'язково обробити спеціальними засобами. Простежте, щоб під час монтажу цим обов'язково зайнялися співробітники компанії. Або Ви самі, якщо будете класти ламінат своїми силами!

Спеціальне водоустойчивое покриття - наступний критерій вибору. Найбільш стійким до води є ламінат 31 і 32 класів. Крім забезпечення по-справжньому надійного захисту від вологи, такий ламінат відрізняється особливою міцністю, не боїться додаткових механічних навантажень - як постійних, так і ударних. Погодьтеся, це дуже важлива характеристика для кухні, де на підлогу можуть впасти металеві предмети, часто гострі.

На замітку! ex-parket.ru такого типу Ви можете в компанії «Ексклюзив Паркет» і зробити це вже прямо зараз!

Товщину підлоги слід віднести до досить жорстких вимог до укладання покриття. І тут виходить ще один критерій для вибору ламінату на кухню - матеріал повинен забезпечувати товщину підлоги, рівну 10-15 мм. Одним словом, чим товще буде шар ламінату, тим підлогове покриття буде міцнішим, і прослужить Вам набагато довше.

Ще одна важлива характеристика ламінату - це його довговічність, підкріплена надійною гарантією. Наприклад, у нашій компанії «Ексклюзив Паркет» термін служби ламінованої підлоги становить не менш як чверть століття.

У плані дизайну можете вибирати будь-який матеріал, який Вам найбільше сподобається. Головне, щоб підлогове покриття задовольняла всім умовам, які були перераховані вище. Можете вибрати більш просте однополосное або поекспериментувати з трьохсмуговим варіантом. Зовнішній вигляд може бути самий різноманітний, адже асортимент в «Ексклюзив Паркеті» здатний задовольнити сподівання навіть самого вибагливого покупця. Особливий шик вашої кухні додадуть ламелі, покриті лаком. До речі, даний варіант володіє водовідштовхувальними властивостями, що для кухні - принципово!

Автор статті: «Ексклюзив Паркет» http://ex-parket.ru/laminate.html