Різноманітність типів раковин для кухні У сучасному світі кожна кухня обов'язково оснащується різними сантехнічними приладами, основний з них – мийка, яка дозволяє швидко та якісно вимити посуд.

Детальніше: Різноманітність типів раковин для кухні

Особливості використання сенсорного змішувача Серед всіх інших видів змішувачів сенсорний відрізняється повною відсутністю всіх інших елементів, крім изливной трубки. Також на корпусі є інфрачервоний датчик, який здійснює автоматичне включення і виключення подачі води.

Детальніше: Особливості використання сенсорного змішувача

Вибираємо ламінат для дому Ламінат (ламіноване підлогове покриття) являє собою плиту з двп, з обох боків якої проклеєна просочена смолами папір. На зовнішню сторону наклеюють декоративний папір з малюнком під камінь, плитку, дерево або інше, і ламінується спеціальними смолами.

Детальніше: Вибираємо ламінат для дому

Популярність точкових світильників В сучасному дизайні, все більшу популярність отримують точкові світильники. Вони чудово замінили традиційну люстру і характеризуються високою ефективністю, різноманіттям застосування і високою якістю роботи.

Детальніше: Популярність точкових світильників

Скляна мозаїчна плитка Якщо ви хочете виконати обробку якісним красивим матеріалом, радимо вам звернути увагу на скляну мозаїчну плитку. Цей вид мозаїки чудово підходить для обробки ванної кімнати, а також для оформлення фартуха кухні.

Детальніше: Скляна мозаїчна плитка

Послуги ремонту в квартирі Вам необхідні ремонтні роботи в квартирі, наприклад, монтування стелі або фарбування стін? Або, може бути, вам потрібен капітальний ремонт, який передбачає комплексний ремонт, повністю змінює дизайн в квартирі?

Детальніше: Послуги ремонту в квартирі

Як подарувати нове життя старого будинку Якщо ваше сьогоднішнє житло викликає у вас невдоволення, у вас немає бажання повертатися туди після робочого дня, ви мрієте про майбутнє будинку, пора задуматися – може пора подбає про домашній затишок вже сьогодні?

Детальніше: Як подарувати нове життя старого будинку

У традиціях стилю "мистецтво і ремесла' Господарі хотіли отримати будинок, відбивав їх індивідуальність. Вони мали намір часто приймати гостей, які легко переміщалися з одного приміщення в інше.

Детальніше: У традиціях стилю "мистецтво і ремесла'

Недоліки паркетної дошки та їх мінімізація Використовуючи паркетну дошку при ремонті власне житло, власники не завжди беруть до уваги недоліки такого матеріалу. Насправді, їх чимало. Але, якщо враховувати присутні мінуси, вдасться забезпечити найбільш грамотну експлуатацію цього покриття.

Детальніше: Недоліки паркетної дошки та їх мінімізація

Будинок на узбережжі Складно припустити, що цей сільський будинок з вежею, кутовими виступами, кількома верандами і критим ганком, має площу менше 90 м2. Житлова площа - 87 кв.

Детальніше: Будинок на узбережжі