Переваги масивної дошки Матеріал під назвою – масивна дошка є звичайним дерев'яною підлогою, для створення якого використовуються інноваційні технології та сучасне обладнання.

Детальніше: Переваги масивної дошки

Що таке стіл-підвіконня Підвіконня є дуже важливою частиною інтер'єру, адже крім свого функціонального навантаження, він широко використовується як підставка для вазонів та інших невеликих предметів декору.

Детальніше: Що таке стіл-підвіконня

Різновиди утеплювачів У багатьох оздоблювальних роботах зараз застосовуються різні види утеплювачів. Однак тільки деякі з них є якісними і надійними.

На сайті www.akvilon.ua представлені утеплювачі різного виду.

Детальніше: Різновиди утеплювачів

Що можна зробити з маленькою кухнею Часто розміри існуючих кухонь в типових квартирах невеликі. Що ж можна порадити, що би виправити дану, часто зустрічається, ситуацію? Треба провести потрібну перепланування.

Детальніше: Що можна зробити з маленькою кухнею

Реальні приклади розташування пральної машини в квартирі Багато сучасні квартири мають класичну планування і не так багато вільного простору, щоб можна було вільно і гармонійно розмістити всю побутову техніку.

Детальніше: Реальні приклади розташування пральної машини в квартирі

Підключаємо електроплиту самостійно Велика кількість електроприладів в сучасному будинку вже нікого не дивує і сприймається як щось цілком буденне. Також нікого не дивує наявність на кухні електроплити з неймовірними функціями.

Детальніше: Підключаємо електроплиту самостійно

Різноманітність типів раковин для кухні У сучасному світі кожна кухня обов'язково оснащується різними сантехнічними приладами, основний з них – мийка, яка дозволяє швидко та якісно вимити посуд.

Детальніше: Різноманітність типів раковин для кухні

Особливості використання сенсорного змішувача Серед всіх інших видів змішувачів сенсорний відрізняється повною відсутністю всіх інших елементів, крім изливной трубки. Також на корпусі є інфрачервоний датчик, який здійснює автоматичне включення і виключення подачі води.

Детальніше: Особливості використання сенсорного змішувача

Вибираємо ламінат для дому Ламінат (ламіноване підлогове покриття) являє собою плиту з двп, з обох боків якої проклеєна просочена смолами папір. На зовнішню сторону наклеюють декоративний папір з малюнком під камінь, плитку, дерево або інше, і ламінується спеціальними смолами.

Детальніше: Вибираємо ламінат для дому

Популярність точкових світильників В сучасному дизайні, все більшу популярність отримують точкові світильники. Вони чудово замінили традиційну люстру і характеризуються високою ефективністю, різноманіттям застосування і високою якістю роботи.

Детальніше: Популярність точкових світильників